Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti kifizetnétek a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti kifizetnétek a párotok fűtésszámláját, ha neki nincs rá pénze és fagyoskodik?

Figyelt kérdés

Pár hónapja ismertem meg a barátnőmet és szeretjük egymást, nagyon jól megvagyunk.

Én az átlagnál valamivel jobban keresek és élek, ő pedig elég rossz körülmények között él, mert a nyakán lóg a 28 éves munkanélküli fiacskája és alig győzi kettejük eltartását egyedül.


Mióta bejöttek a hidegek, hihetetlenül fáznak, mert a páromnak nem lenne pénze fizetni a gázszámlát, ezért be sem gyújtanak egyáltalán. Reggelente 11-12 fok van csak a lakásukban és nagyon sajnálom szegényt, hogy így kell szenvednie. :(


Felajánlottam neki már többször, hogy mondja fel az albérletet és költözzön hozzám, de erről hallani sem akar, mert akkor a fiacskája az utcára kerülne és megfagyna. Egy naplopó ingyenélőt én meg biztos nem fogok befogadni magamhoz, erről szó sem lehet semmilyen körülmények között.


A srácot több mint három élve rúgták ki az utolsó munkahelyéről, azóta nem akar dolgozni, elvan otthon kényelmesen, anyuci úgyis melózik helyette is. Elmehetne azonnal pl. közmunkára, az az ötvenezer bőven elég lenne a fűtést fedezni és még a maradna is belőle, de erről sem akar hallani.


Szeretnék segíteni, mert a páromat nagyon sajnálom a fagyoskodás miatt, de nem tudom mit tegyek. Eszembe jutott az is, hogy felajánlom, hogy gyújtsanak csak be, én állom a havi gázszámlákat, nekem ez nem okozna gondot. De ha ezt megtenném, akkor igazából csak ezt a naplopó szemetet támogatnám én is az anyja mellett, csak jót röhögne, hogy most már meleg is van, van egy hülye aki fizeti és továbbra sem menne el dolgozni. Csak konzerválnám ezt a szerintem tarthatatlan és elfogadhatatlan állapotot.


Ti mit tennétek a helyemben?

Elnéznétek továbbra is, hogy vacog a párotok egész télen, esetleg megfagy, vagy adnátok pénzt a fűtésre és így pénzelnétek ezt a mocskos naplopót is egyben?


Amúgy a barátnőm egyszer sem kért segítséget, nem is nagyon panaszkodik a hideg miatt, csak nekem jutott eszembe, hogy esetleg segítsek...



2017. nov. 7. 09:35
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
85%
Úgy intézném, hogy elég sok időt töltene nálam a barátnőm, szinte haza sem menne. :) Onnan be tud járni dolgozni? :)
2017. nov. 7. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
76%
Nagyon rendes tőled, hogy segíteni szeretnél. Mondd párodnak, hogy pár hónapig hetente legalább 2-3 alkalommal pihenjen nálad és ő is észre fogja venni, hogy sokkal jobbak a körülmények. Legyél türelmes pároddal, csak éppen mutasd meg neki, hogy jobb nálad. Olykor akár az ágyba is viheted neki a reggelit és szervezhettek programokat :)
2017. nov. 7. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 Sunshinedoll ***** válasza:
52%
Ja, +1, hívd át magadhoz, aludjon ott többször.
2017. nov. 7. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
94%

Sajnos ha anyuka úgy gondolja, higytszámára elfogadható, hogy a fia negyvenévesen is munkanélküliként fog a nyakán lóg i, akkor el kell azon gondolkoznod, hogy bele tudsz-e abba a helyzetbe törődni, ami most van, hogy sosem fogtok a fiú miatt összeköltözni, igazán együtt lenni.

Értem, hogy sajnálod a párod, de abban, hogy a fia három éve szrt. se csinál legalább annyira ludas, mint a fia.

2017. nov. 7. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
92%
Első körben a nőt kellene helyre tenni agyilag,hogy térjen észhez,és ne élősködjön rajta a gyereke.Ha erre nem hajlandó,megszakítanám vele a kapcsolatot,akármennyire is sajnálnám,mert így soha nem fogtok tudni összeköltözni,se normális kapcsolatot kialakítani.
2017. nov. 7. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
6%
Mocskos naplopónak neved a párod gyerekét, akit annyira szeret, hogy nyomorogni is hajlandó érte. Szerintem távozz angolosan, és máshol keress magadnak bentlakásos krvát. Szegénynek elég baja van így is, nincs szüksége a te mocskodra.
2017. nov. 7. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
11%

1.Költözzön hozzàd a baràtnőd télre.

2.Fűtését fizeted,de csak az ő szobàjàban van bekapcsolva.

2017. nov. 7. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
85%

Pedig a 28 éves, felnőtt férfit kellene rábírni valahogy, hogy takarodjon dolgozni. Nem szégyelli magát, hogy az anyja tartja el, és miatta fagyoskodik?

Szerintem nagyon rendes tőled, hogy segíteni szeretnél rajta, és teljesen megértem, hogy dilemmában vagy, mert ha támogatod, akkor a semmirekellő fiát is támogatod abban, hogy az anyján élősködjön.

Természetes, hogy a szülő segít a gyerekén, na de ez már kihasználás a srác részéről!

Valahogyan a párodat kell rábeszélned, hogy adjon ultimátumot a fiának.

Te beszéltél már a sráccal?

2017. nov. 7. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
91%
6.: pedig attól, hogy az anyja a gyermekét szereti a fiú ténylef egy mocskos naplopó.
2017. nov. 7. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
32%

Tudsz valamit a fiáról? Pl depressziós, szorong, agorafóbiás vagy hasonló? Történt hálaleset az életében?


Én áthívnám a barátnőt magamhoz a melegbe. Aludjon ott, amennyit akar.


A fia nem fog megfagyni tizenxfokban. Amúgy mekkora lakást fűtenek? Két embernek bőven elég egy kicsi lakás is. Süssenek sokat. Rengeteg meleg jön a sütőből, amíg elkészül egy csirke vagy egy tál süti.


Így nem csak a melegre fizetnek ki egy rakás pénzt, közben enni is lesz mit.

2017. nov. 7. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!