Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakitanatok vagy folytatnatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakitanatok vagy folytatnatok ezt a kapcsolatot?

Figyelt kérdés

2 éve vagyunk együtt párommal. Másfél évig jól is ment minden.

Az utóbbi pár hónapban elkezdett megromlani a kapcsolatunk.

En egyre fusztraltabb lettem. Probaljoztam nala hogy foglalkozzon velem vagy legye velem egykis idot de mindig mas volt a fontos neki. Ő szerinte pont én nem törödtem vele. Mentek az oda- vissza játékok. Ha ő bántott én vissza bántottam.

Augusztusban annyira összevesztünk hogy 2 hétig nem szoltunk egymáshoz. Nekem kellett bocsánatot kérni mert nem vettem fel a telefont. Szerintem itt is az volt a baj hogy nem beszéltük meg érthetően a problémákat és ezek csak gyültek.

Októberben úgy volt hogy összeköltözünk de nemet mondtam rá.

Ő itt is besértődött és ouffogott. Mindig ezt csinalja ha valami nem tetszik neki és csak beszólogat.

Par hete annyira osszevesztunk hogy egy hetig nem beszeltunk megint. Névnapom lett közben es remeltem hogy legalabb felkoszont de helyette csak leosztott.. csunyan. Masnap este bocsanatot kert es ajandekot is hozott de Elegem lett és elhagytam. Kimerultem ettől az egesztol es mas miatt is. 1 het mulva ujra keresett es kerte hogy menjek vissza.Visszajottem. Most bekes minden csak elunk egymas mellett. Kertem tole h tartsunk egy kis szunetet hogy mindenkit atgondolhassa mit is szeretne.



2017. nov. 8. 01:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
16%
;-)
2017. nov. 8. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
93%
Ez a "csak élünk egymás mellett" állapot nem vetít sok jót előre. Ha teheted, akkor igen, vonulj el, kicsit távolabbról és befolyás nélkül tisztább fejjel láthatod a kapcsolatotokat. Aztán beszéljetek őszintén egymással, talán felderül az alap probléma oka is, amire már lehet megoldást keresni.
2017. nov. 8. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Szerintem a probléma forrása az hogy alig kommunikálunk egymással lelki dolgokról és emiatt tartunknk itt.
2017. nov. 8. 01:24
 4/13 A kérdező kommentje:
Ő már nem hisz nekem el semmit. Sokat ìgergettem.... és őszintén sem bir velem beszélni az érzéseiről. Ha megnyilok neki akkor semmit nem mond rá vagy vitatkozás a vége.
2017. nov. 8. 01:28
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Akkor te már látod, kérdés az, hogy párodnak a jövőben lenne-e rá igénye, mert ha nem, akkor még nyújthatjátok a rétestésztát, de előbb-utóbb az szakadni fog, csak nem mindegy, hogy addig mennyi plusz lelki trutyit gyűjtötök be. (#2)
2017. nov. 8. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Igen ahogy irtad úgy van.

Megadom neki az esélyt de akkos változtatnunk kell mindkettőnknek.

2017. nov. 8. 01:37
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Bizony, nem lesz elég, ha csupán te akarod. Sok sikert, és kívánom, hogy jól dönts!
2017. nov. 8. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Jól látod, nem beszélgettetek eleget. Igenis kell arra időt szánni, hogy a párkapcsolat mindkét tagja beszéljen az érzéseiről, változásokról, igényekről...stb.

A közös cél a közös nevező legyen, hogy mindenkinek jó legyen.


Tedd fel magadnak a kérdést egy nyugodt idődben: Szeretem ezt a férfit? Megtennék minden tőlem telhetőt a kapcsolatunkért, a fejlődésünkért? Ha tiszta szívedből igennel válaszolsz, akkor megbeszéljétek meg egymással.

Remélhetőleg ő is így gondolja.


A kapcsolatoknál nincs olyan, hogy rózsaszín köd folyamatosan. Vannak hullámvölgyek, olyan pillanatok, amikor a sunyiba kívánjuk a másikat. De ez teszi próbára a feleket...és nem a gondtalan harmónia.


Remélhetőleg sikerül megoldani! Sok szerencsét!

2017. nov. 8. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
28%
Mit számít? Ugyanezt csinálnátok következő párjaitokkal is. Inkább tanuljatok meg rendesen létezni.
2017. nov. 8. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
47%
Én megpróbálnám a helyedben, de eléggé gyökeresen kell változtatnotok mindketten a kommunikációtokon, ehhez sokat kell beszélgessetek. Ha úgy érzed, hogy felőle viszont nem jön változás, akkor sajnos lépned kell, mert ehhez két ember kell, hogy múködjön.
2017. nov. 8. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!