Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti szakítanátok vagy várnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti szakítanátok vagy várnátok még?

Figyelt kérdés
Van egy két és fél év óta tartó párkapcsolatom amiből másfél éve vagyunk élettársak és van egy 14 hónapos kisfiúnk. A gyerek születése óta az édesanyja nem hajlandó lefeküdni velem, munkából hazaérve nem kérdez tőlem semmit csak cseszeget, egy szép szava sincs hozzám. Nem tudom minek tudható be ez a viselkedési forma. Én szeretem őt és a fiam is, de úgy érzem nem sokáig fogom már bírni ezt az egészet. Mindketten 21 évesek vagyunk. Esetleg másik férfi lenne a dologban vagy mire gondoljak? Tanácstalan vagyok, kérlek segítsetek!
2017. okt. 23. 22:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Azért 14 hónap sok idő, a szülés után, már illene vagy szakítania, vagy élnie nemi életet a nőnek.

Amúgy igaz lehet, hogy azért morog, mert minden rá van hagyva, gyerek, háztartás, lehet szülés utáni depressziója van.

Nehéz ám a váltás, ha előtte mászkálós, társasági lény volt. Én is éreztem kis megborulást egy év után az ingerszegén ykörnyezettől, azért nemi életet éltem apával, de nehéz volt minden mosás-takarítás-teregetés-mosogatás gyerekkel szinte nmindetn én csináltam, nem mentünk szinte sehová a bolton, orvoson kívül, sajnos a férjem nem igazán állt mellém ebben az új helyzetben.

Én legalábbis ilyenkor szoktam házsártoskodni.


Segíts neki, vedd át a gyereket, hadd menjen egy kicsit akár kozmetikushz, vagy barátnőzni, vagy sportolni, ahová ő szeretne, meglátod, nem lesz ilyen zsörtölődő

2017. okt. 23. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
83%

2.5 ev kapcsolat, az 30 honap.

14 honapos a gyerkoc, hozza kilenc honap es kijon, hogy 23 honap.


Tehat bo fel ev alatt teherbe ejtetted a lanyt. Szoval ez azt is jelenti, hogy 19 evesek voltatok.


Nem semmi. Erre nem tudok megfelelo reakciot irni. Gratulalok.

2017. okt. 23. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Próbáltad már megkérdezni tőle, hogy mi a baja? Nem tartozik ránk, de Ti beszéljétek meg, hogy mennyire jött helyre a barátnőd alfele a szülés után. Egyáltalán, hogy élte meg a szülést? Ha nehéz szülés volt, könnyen lehet, hogy retteg egy újabb terhességtől. Ha nagyon megsérült, lehet, hogy még mindig fájdalmai vannak. Esetleg lehet, hogy inkontinencia alakult ki nála (szivárog a vizelete), ezt szégyellheti. De ezek mind kezelhető dolgok, csak orvoshoz kell vele menni. Előttem már írták, hogy egyedül érezheti magát a teendőivel, problémáival, kétségeivel. Nem szakítani kell, hanem megtudni, mi a baj és megoldani.
2017. okt. 23. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
88%

Tok egyszeru a megoldas: ilyenkor szeretni kellene a not, ezt uton-utfelen kimutatni neki, es rengeteget segiteni neki, amit te valoszinuleg nem valositasz meg.

A szules nagyon megvisel minden not, ilyenkor kene igazan odatenni magad - pl felajanlani neki, hogy vigyazol a gyerekre, amig o kicsit lazul, pihen... Vagy csak jobban odatenni magad a hazimunkaban, ajandekokkal, programokkal meglepni, ereztetni vele, hogy ugyanolyan szexi, mint regen...

Egyszeruen az agyad kene helyrehozni, hogy ne ugy lasd a problemat, hogy o a hibas, mert nem fekszik le veled, amit te egyelore meg toleralsz, de ki tudja meddig... Hanem vedd eszre, hogy 6x annyi meloja van a gyerekkel, lakassal, mint neked a munkahelyeden, mikozben a te munkahelyed meg ingergazdag is, erdekes, kommunikalhatsz emberekkel, es fizetest kapsz a meloert... stb. Ezzel szemben az o elete most 0-24-ben olyan melo, ami egy normalis ember eleteben max heti 1-2x cseszi el a napot: takaritas, mosas, mosogatas, felmosas, fozes, uvolto gyerek s.ggenek a razogatasa... Ha neked kene ezt csinalnod nap mint nap, szerintem te sem azon toprengenel, hogy hogy sz.pd meg le ezutan a vidaman hazatero parod, hanem konkretan szeretned kimiskarolni, amiert o boldogan eli az eletet, mintha semmi se tortent volna, es marhara nem veszi eszre, hogy ez a gyerek az ove is, es neki is legalabb annyira ki kene venni a reszet a halatlan melobol, mint neked...

2017. okt. 24. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
61%
Kommunikáció, húgyagy kapitány.
2017. okt. 24. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Félreértetek, nem a szexmegvonas a legnagyobb probléma ( egyebkent erre az a valasz, hogy faradt vagyok) . Egyébként rengeteget segitek neki, sokszor atveszem a gyereket, fozok, mosogatok, boltba megyek vagy takaritok
2017. okt. 24. 01:19
 7/12 A kérdező kommentje:
Erre kapok egy köszönömöt és par perc mulva kezdodik minden előröl. Egyebkent nehezen indult az eleje, mert a kicsi egy hónapot korhazban volt kozvetlen a szuletese utan ami megviselt mindkettonket de akkor is mellette voltam.
2017. okt. 24. 01:26
 8/12 anonim ***** válasza:
45%

Úgy írod ezeket, hogy átveszed a kicsit és hogy mellette voltál, mintha nagy dolgok lennének.

Apukám, ezek ALAP dolgok. Ezeknek természetesnek kell lennie és nem szabad értük dicséretet várnod.


Elbasztad mindkettőtök életét valószínűleg. Több, mint valószínű, hogy ha nem lenne a gyerek, már rég nem lennétek együtt. Tessék megbékélni az életeddel.

2017. okt. 24. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Ezek szerint a technikai segítséget megadod neki. Mi a helyzet a lelki oldallal? Mennyit tudtok beszélgetni? Néha rá tudjátok bízni a kicsit valakire, amíg kettesben vagytok? Mikor voltatok utoljára kettesben valahol? Mondtad már a barátnődnek, hogy nem tetszik a viselkedése?
2017. okt. 24. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Szoptat még? A szoptatás alatt a hormonok nagyon le tudják nyomni a libidót, mellé az egész napos bezártság, ingerszegény környezet. Nekem a szoptatás abbahagyása után hónapok kellettek, mire újra kívántam a szexet.


És igen, lehet, hogy kicsit korai volt a gyerekvállalás 20 évesen. Mindenesetre egy kis szabadnap tényleg jót tehetne neki. Egész nap a kisbabával lenni agyilag elég megterhelő tud lenni.

2017. okt. 24. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!