Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mikor jön el az az időszak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor jön el az az időszak amikor a belső emberi értékek lesznek fontosak és nem a külsőségek, a csillogás, a megcsalás, a pénz, a gazdagságból fakadó nagyképűség?

Figyelt kérdés
2010. máj. 31. 10:01
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Hát akkor ha betiltják a populáris kultúrát, az intelligencia megléte a társadalomban való részvétel előfeltétele lesz, és... lényegében az elkövetkező pár millió évben ez nem esedékes, szóval még ne pánikoljatok pláza cicák.
2010. máj. 31. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

ez az időszak minden ember életében jelen van, amíg a szülők eltartják.

tehát a diákszerelem szerintem a legtisztább szerelem.

nem azt nézik, kinek milye van, nincs irígység, mert még nem ért annyi csalódás(pl munkanélküliség)hogy önbecsülésünk leessen

csak ezek rövid ideig tartanak sajnos, mert ez a párválasztás kora is, és a megcsalás az egyetlen, ami nem kiküszöbölhető

2010. máj. 31. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Valakinek ez most van itt, valakinek sosem jön el. Amúgy ez nem olyan egyszerű mint a fekete meg fehér szétválasztása. Nekem fontosak a belső értékek, de sikerült megcsalni a párom mert esendő vagyok, jó lenne gazdagnak lenni, hogy ne kelljen ebben a taposómalomban élni, hanem pl gazdálkodni, természetközelben élni. Szóval lehet ideákat kergetni, de jobb ha azzal foglalkozol amit te megtehetsz hogy javuljanak a dolgok, azt tedd meg.
2010. máj. 31. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
soha
2010. máj. 31. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Belső értékből meg szeretetből nem fogsz egzisztenciát építeni,meg nem lesznek céljaid.

Szal szerintem soha,de ki mit akar elérni az életben valakinek elég ha topog egy helyen,valakinek nem.

2013. jan. 18. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!