Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csajok, ti mit szólnátok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, ti mit szólnátok a barátnőm helyében?

Figyelt kérdés

20 éves srác vagyok, éppen alakulóban van egy kapcsolat, már meg volt az első csók, bár tovább még nem léptünk. Egyelőre csak találkozunk, de nem élünk együtt.

De viszont van egy titkom, amit még neki sem mertem elmondani. Igaz, nincs lábfétisem, de azért kedvelem, ha egy csajon harisnya van, akkor valahogyan szexibb. Csajok, szerintetek ez gáz dolog, vagy merjem nyugodtan elmondani neki? Ti hogyan álltok ehhez a dologhoz?



2017. nov. 9. 20:13
 1/9 anonim ***** válasza:
96%

Alakulóban van a kapcsolat, még csak egy csókig jutottatok el, de te már azt ecsetelnéd, hogy hordjon harisnyát, mert arra izgulsz. Ja, meg hozzá teszed, hogy még nem éltek együtt... hát még jó :D


:D :D :D :D

2017. nov. 9. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
93%
Taszít az ilyen. De lehet, hogy a csajod szereti, ha a pasija tárgyakra izgul.
2017. nov. 9. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem izgulok rá, csak bejön, mint például valakinek egy kabát vagy akármi más ruha.
2017. nov. 9. 20:24
 4/9 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem ha mar intimebb kapcsolatba kerultok akkor hozd fel neki.
2017. nov. 9. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
90%
Ez azert nem olyan nagy gaz, de meg varj vele.
2017. nov. 9. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
91%
Kabát... az jobb? Az ember kéne bejöjjön, nem a ruha.
2017. nov. 9. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem várj még ezzel és lehetőleg csak úgy említsd meg neki, hogy ja neked ez bejönne amúgy RAJTA.
2017. nov. 10. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Egészségedre, de más kedvéért nem húzok harisnyát, mert irritál.


Muszájból igen, meg ha nekem is olyan kedvem van, de ez a max.

2017. nov. 10. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szokott harisnyát húzni?Láttad már harisnyában?Ha szereti,akkor könnyű dolgod lesz.
2017. nov. 11. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!