Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti milyen gyakran talalkoztok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti milyen gyakran talalkoztok a parotokkal? Ha csak heti 1x-2x nem érzitek kevésnek?

Figyelt kérdés
Kb ennyit találkozok a baratommal, mert a munka és suli miatt ennyi amit meg tudunk oldani. Nagyon kevesnek érezzük mindketten és bennem nagyon rossz érzés van amiatt is, hogy mindketten mashol másokkal töltjük az életünk jelentős részét.
2017. nov. 10. 22:44
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém mindig kéznél van, hehe.
2017. nov. 10. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Csak én érzem azt, hogy heti 1-2 találkozás nagyon kevés? Egy párkapcsolatnak nem az a lényege, hogy a két fél a legtöbb időt együtt? Elvégre ezért is költöznek össze később a párok, nem? Nem azt mondom, hogy percet együtt kell tölteni vagy, hogy a tanulás, suli, jövő nem fontos. De számomra zavaró, hogy gyakorlatilag az a legkevesebb idő amit a parommal toltok
2017. nov. 10. 22:58
 3/16 A kérdező kommentje:
Együtt tölti * és minden percet *
2017. nov. 10. 22:59
 4/16 anonim ***** válasza:

Egy helyen lakunk, egy egyetemre járunk, és gyakran utazunk ugyanazzal a busszal, szóval így találkozunk.

Úgy, hogy minőségi időt töltünk együtt, pedig változó. Igyekszünk minél többet.

Azonban vannak olyan hetek, amikor csak 1-2x sikerül úgy igazán együtt lenni (elfoglaltságunk van, pl. ZH-k, munka, stb.), és azt én is keveslem, borzalmasak az ilyen hetek.


22/N

2017. nov. 10. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
0%
Nekem épp ezért nincs kapcsolatom, ha nincs rá időm.
2017. nov. 10. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

A suli ,a munka ,a csalàd ,a baràtok és a hobbik is szàmîtanak és fontossak.

Lehetûnk még eleget eggyûtt ha öszeköltözûnk.

Mi csak a szombatot es a vasàrnap délelötöt tôltjûk egyûtt. Meg ûnepnapokat. Van hogy vasàrnap is dolgozik ,eleg munkamàniàs. Szombaton is altalàba dolgozik minimum ketôig.

Hetkozbe meg regeltol estig ,aztan eszik ,kutyàzik ,fûrdik és kidöl.

Énis dolgozom hetkôzbe ,egymastol 30kmre lakunk.

Nekem is keves ,de ez van egyenlöre.

n25

2017. nov. 10. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Kevés lenne. Amikor ismerkedni kezdtünk, a napi átlag 7-8 órás alvásom lecsökkent 5-6 (nem ritkán 4) órára, mert munka után mindig megpróbáltunk valamennyi időre találkozni. Most már együtt élünk.
2017. nov. 10. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Ez így tényleg kevés. Nézzétek át a lehetőségeket, ha mindkettőtöket ennyire zavar, merre léphetnétek esetleg, vagy mit lehetne változtatni, hogy jobb legyen.
2017. nov. 10. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
0%
Heti 1-4 alkalommal. Nekem ez sokkolóan kevés, mivel az exemmel együtt éltem. Ettől függetlenül több időt nem tudok megoldani egyelőre. Majd jobb lesz remélem...
2017. nov. 11. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Havi 1x, 8:06-tól 17:50-ig. :)

Már 3 éve lassan.

2017. nov. 11. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!