Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti milyen gyakran talalkoztok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti milyen gyakran talalkoztok a parotokkal? Ha csak heti 1x-2x nem érzitek kevésnek?

Figyelt kérdés
Kb ennyit találkozok a baratommal, mert a munka és suli miatt ennyi amit meg tudunk oldani. Nagyon kevesnek érezzük mindketten és bennem nagyon rossz érzés van amiatt is, hogy mindketten mashol másokkal töltjük az életünk jelentős részét.
2017. nov. 10. 22:44
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
44%
Igen, csak te érzed kevésnek. Nem az.
2017. nov. 11. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Felnőttként számomra kevés. Éppen ezért én pl. se távkapcsolatot, se külföldi (hetente/havonta hazajárós) munkavégzést nem vállalnék a párommal.
2017. nov. 11. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
53%

Komolyan mondom nem értem az ilyen kérdéseket....


Mindenkinek más a kevés vagy a sok.

Egyébként meg változtassaktok ha kevésnek érzitek. Sulit otthagyni, munkahelyet otthagyni.... Máris lesz idő!


Ez a való világ, eddig álomvilágban éltetek, most látjátok hogy nem minden olyan rózsás és nem fogjáka szülők helyettetek a problémákat megoldani, nektek kell!

2017. nov. 11. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Minden nap, mìg egy városban laktunk. Most 2 hónapja 50 km-re lakik tőlem, februártól én is költözök hozzá. Vele szeretnék mindig lenni amikor csak tehetem.
2017. nov. 11. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
#13 a legnagyobb idióta, aki egy párkapcsolat miatt hagyja ott a sulit, munkahelyet. Ilyen felelőtlen dolog csak egy tininek juthat eszébe, felnőtt ember nem tenne ilyet...
2017. nov. 11. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

HETI 1-2?


Míg külön éltünk havi 4-5 napot tudtunk együtt lenni :) Fél év után inkább kijöttem hozzá.

2017. nov. 11. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!