Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak ti sem fogadnátok el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak ti sem fogadnátok el ha a barátnőtök megszeretne védeni titeket?

Figyelt kérdés

Egy motoros belénk jött hátulról pont mikor parkoltunk. A kocsi hátuljànak a lámpàját betörte,más kárt nem fedeztünk fel. Viszont a barátom nagyon begurult amikor a motorosra rá mertünk szólni az meg bemutatott nekünk,beszólogatott. A srác is amúgy leparkolni készült. Úgy hogy utána veszekedésbe kezdtek. Na mondom én ebből szeretnék kimaradni még akkor is ha jelenetet ugyan nem csináltak akkor,halkan "kakaskodtak" egymással. Aztán a motoros hapek meglökte teljes erőböl a barátom melkasát mire én rögtön közéjük álltam és szóltam a fa***nak,hogy takarodjon innen. Ezek ketten meg a fejem felett a párom meg tiszta erőből rá szorított a karomra és odébb rántott maga mellé. Utána meg tovább veszekedtek és mikor elmentünk volna a srác a hátamra csapott és h***e pi***nak nevezett. A barátom meg neki ment. Nem verekedtek csak megrángatta a ruhájánal fogva és akkor ordibált rá. Na akkor lehet már felhívtuk magunkra a figyelmet. De én azonnal odébb mentem,nem szoktam ilyen helyzetekbe kerülni,nem szeretem az erőszakot,arra sem számítottam,hogy a barátom ilyen pipa lesz. Mondjuk az a gyerek egyszerűen BORZASZTÓ volt,szavak nincsenek rá mekkora tapló volt!!! Amit ebből kiakartam hozni,hogy most én lettem mindenért a hibás, órákig tartó fejmosást kaptam,mert megszerettem volna védeni a barátomat. Nem értem miért volt ezen kiakadva a párom. Persze...biztos egyedül is megvédte volna magàt..de csak bámultam volna,hogy meglökik??? Hogy egy idegen fa***alap nem növesztett gerincet amikor megszületett arról én tehetek? Komolyan mondom kb odáig fajult a párom és köztem ez a veszekedés,hogy félnapig csak akkor szólt hozzám ha muszáj volt. Mert nekem miért kellett beleszólnom az egészbe? És ha engem üt meg a pasas? Meg későn reagál? Ilyen kérdésekkel jött,a "mivan ha" nem érdekel(t)! Tudom,hogy nem az egóról van szó,meg lehet csak féltett,de miért kell azért bántania,mert kiálltam mellette? Hogy lehet valakit ilyenért bántani? Hú nagyon dühít ez! Már szent a béke,de azért bántó számomra,hogy neki igazából nem volt rám szüksége ott akkor csak hátráltattam.


Nektek erről mi a véleményetek? Ti sem fogadnátok el a barátnőtök segítségét? Mert nincs rá szükség?


2017. nov. 11. 16:55
1 2 3
 1/24 Heart of Darkness ***** válasza:
64%

Ezzel a legnagyobb gond ez.


"Utána meg tovább veszekedtek és mikor elmentünk volna a srác a hátamra csapott és h***e pi***nak nevezett. "


Pont az ilyentől félne szerintem sok srác.

2017. nov. 11. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
11%
De, ugye a motornak és a motorosnak, nem esett baja?
2017. nov. 11. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
63%

Nem dolgod, hogy megvédd. Igaza van, hogy bajba kerülhettél volna. Ha módod van rá, ne csinálj inkább ilyet.

31/f

2017. nov. 11. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
19%

Hasonló mentalitású vagyok mint a párod. És az ilyen kaliberű férfiak utálják ha más beavatkozik, csak rontod a helyzetet.

1: megüthetett volna téged a másik foszer amikor odaálltál! Ezért volt mérges

2: ha nem a párod a hibás akkor pláne hagyni kell hogy azon a gyöktörzsön levezesse a feszültséget.(a le nem vezetett feszültség sokkal több gondot okoz).

Vannak akik azt mondják hogy tuti őrült, de a legtöbb ilyen dagadt,petyhüdt,mikropéniszű IT-s szűz akik ilyenkor meg se mernek szólalni, hanem "gyere ide és szarj a számba" effektus van:D

Remélem segítettem :)

2017. nov. 11. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
A barátomnak ennél durvább dolgokat mondott. Mondjuk nekem is,mármint még volt pár szava hozzám,de a h**** pi****a az elhangzott akkor csapott meg. Egy 18-19 év körüli takony lehetett,legalábbis a viselkedése alapján. A páromnak le kellett butítani a motoros szintjére közölni kívánt információt. Komolyan,nem értem,hogy létezhetnek ilyen agresszív, retardált embedek.
2017. nov. 11. 17:08
 6/24 anonim ***** válasza:
65%

Amikor ilyen van, maradj ki. Mi van ha úgy megüt az a motoros, hogy ott maradsz? Vagy lebénulsz. Vagy meglök és beütöd a fejed és agyhalott leszel.

Hagyd a férfira....a barátodra....

2017. nov. 11. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
83%

2-es ki nem szarja le. Attól, mert motoros nem kell száguldozni meg telibefosni a kreszt.


Kérdező: én is nekimennék, ha a kedvesemet bántani akarná valaki, pusztán mert nem tűröm.

Az viszont érthető, hogy miért nem akarja, hogy megvédd: mert félt. Hisz te mégis csak nő vagy és ugyanolyan erejű ütés simán kinyírhat, mert gyengébb, kisebb vagy, mint egy férfi.

2017. nov. 11. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
4%

#7


Nem minden motoros idióta és az autósok közt is bőven sok a kretén.


Egyébként meg a kérdező meg a pasija is bőven hibásak.

2017. nov. 11. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:

Persze,hogy hibássak voltunk mi is. Nem kellett volna leállnunk az idegennel veszekedni!



Nem esett semmi bajom. Hála az istennek a barátomnak sem,verekedés nem volt. Azt nem vártuk volna meg! VISZONT! Ne haragudjatok,de TI is férfiak is sebezhetőek vagytok,ugyan úgy megsérülhettek,ha megütnek az fáj,betörik a fejedet, stb. Titeket ki a jó isten védene meg, ha csak nem az aki ott van veletek..és ha az a barátnőd akkor ő fog segíteni! Azérf,mert nő és elvileg a gyengébbik nem,még tudhat valamennyit segíteni. Nekem helyben agyvérzésem lett volna ha megütik a barátomat!

2017. nov. 11. 17:17
 10/24 anonim ***** válasza:
0%
Én azt nem fogadnám el, ha nem tudná leírni helyesen, hogy "meg szeretne védeni".
2017. nov. 11. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!