Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit tennétek ha barátnőtök...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek ha barátnőtök sikertelenül öngyilkosságot kísérelne meg?

Figyelt kérdés
Az enyém megtette,60 db nyugtató,gyomormosás,zártosztály.Pár napja történt még kórházba van.Én voltam a hülye nem vettem észre a jeleket,mindig különc volt,nagyon érzékeny,sokat sírt csak úgy semmiért,volt amikor ok nélkül engem is utált.Tudom nem lett tragédia nem tudom kezelni ezt pedig nagyon türelmes,erős ember vagyok.
2017. okt. 28. 20:01
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Látom, jó sok mély és őszinte kommunikáció volt köztetek, ha a problémája ennyire rejtve volt.


Neked kell feldolgozni, ebben nincs más tanács. Vele maradsz, vagy szakítasz. Ha szereted vele maradsz és segíted elmenni a pszichológushoz és segítesz neki feldolgozni a történteket. Plusz beszélgessetek nagyon sokat, érezze, hogy fontos vagy számára.

2017. okt. 28. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Sokat beszéltünk,de mivel mindig kis érzékeny virágszál volt,elismerem nem éreztem úgy hogy bármi baja lenne.
2017. okt. 28. 20:07
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha vele maradsz, nagy türelemmel kell viseltetned felé, mert visszatérni az "életbe", a mindennapokba, iszonyatosan nehéz lesz neki. Még erősebb hangulatingadozásai lehetnek, mint korábban. Persze ezek után terápiára fog járni, de az önismereti út sem lesz zökkenőmentes. Ha szükséges, háttérben kell maradnod, olykor pedig nagyon kifejezni a törődésed. Nem egyszerű. A mit tennétek kérdésre nincs egzakt válasz, mert az is előfordulhat, hogy eltaszít

magától. Neked kitartást (bárhogyan is alakul), neki pedig lelki gyógyulást kívánok!

2017. okt. 28. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Heart of Darkness ***** válasza:
100%

Végtelenül szomorú lennék..


"Én voltam a hülye nem vettem észre a jeleke"


Ezen meg sürgősen változtatnék.

2017. okt. 28. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
18%

Kicsit OFF, de miért mindeki gyógyszerekkel akar öngyilkos lenni?

Egy pisztoly, kötél, esetleg túladagolás (metamfetamin, heroin) sokkal biztosabb.

2017. okt. 28. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

A droghoz nehéz hozzájutni, a gyógyszerekhez könnyebb.


Azért nem akasztják magukat, mert ott sok a szenvedés, és hirtelen történik. A gyógyszernél ha meggondolná magát, még visszaléphet.


A leugrás meg nem nyerő, ott marad bénultan egy életen át és majd ki sem tudja nyírni magát.

2017. okt. 28. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy te honnan szereznél pisztolyt?
2017. okt. 28. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
55%
A gyógyszerezés 90%-ban, segélykiáltás, figyelemfelkeltés, azaz a legtöbb esetben nem áll szándékában az élet elvétele. Szuperérzékenyeknél sokkal nagyobb kaliberű egy-egy probléma, és menekül - akár ebbe - ha nem lát kiutat.
2017. okt. 28. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
9%

Azért itt közép-kelet Európában nehogy nagy dolog legyen már egy kis drog vagy egy pisztoly beszerzése.

Baráti társaságból egy füves havertól elkéred a dílere számát, szól az érdekedben pár szót, és ha mást nem is, de egy újabb kontaktot egy nagyobb kutyához tudsz szerezni.

Itt mondom, hogy nem támogatom ezt a fajta kereskedelmet, és az öngyilkosságot sem, de nem egy lehetetlen küldetés ezen eszközök beszerzése.

2017. okt. 28. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
0%

"sokat sírt csak úgy semmiért"

Te mentális retardált vagy, vagy nem voltál még fizika órán?

Komolyan kérdezem. Sors szeret különböző fogyatékossággal, torzultságokkal lévő embereket egymás mellé pakolni.


Nálam ez nem opció s nem, mert tanító, így elme mechanizmusának értője vagyok, s rég leelemezném és meggyógyítottam volna, hanem, mert nem jönnék össze negatív hiányossággal rendelkező elmével.


Nos imádd, támogasd, segítsd ahogy tudod, de leginkább írj rám s segítek neki.

2017. okt. 28. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!