Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak, titeket mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, titeket mennyire foglalkoztat a barátnőtök múltja?

Figyelt kérdés
Összejöttem egy 23 éves nővel, egy 13 éves kapcsolatom bukása után.Nagyon szerelmes lettem bele. Ahogy egyre jobban megismerem kiderülnek róla dolgok,hogy ezzel is volt azzal is volt,megcsalta már többször is az előző barátját. Ezektől teljesen kikészülök,szét tudnák robbanni sokszor. Erősen foglalkoztat a dolog,de leginkább az zavar,hogy elég könnyen megkapható volt.És sokat vitázunk is ezek miatt. Legtisztább lenne szakítani vele,de nagyon szerelmes vagyok(imádom minden porcikáját és mindig vele lennék,naponta többször szeretkezünk hosszasan ami a legjobb az előző barátnőim közül) és így csak őrlődök. Ti mit tennétek a helyembe?
2017. nov. 7. 18:39
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
30%

1. Tudni szeretném, hogy amellett hogy hány éves, a kora mellett hány partnere volt eddig és hány évesen veszítette el.


2. Tudni akarom, hogy csalta-e már meg tartós kapcsolatát korábban és ha igen, akkor miért.


Ez alap.

2017. nov. 7. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
72%

Bolond!

Mi közöd a múltjához? Én is így b/\sztam el.

Tedd túl magad a múltján, nem a te közöd, közeged, jogod, sem beleszólásod nincs a múltjába/a múltja iránt.

Ha nem megy....hagyd a dolgot, szakíts.

2017. nov. 7. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
79%
Add meg az elérhetőségét, kíváncsi vagyok, megcsalna -e téged. ;)
2017. nov. 7. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
80%
Ha ennyire érdekel, akkor kérdezd ki pontosan az okáról.
2017. nov. 7. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
68%

2:


Az az ember 100% ugyanolyan jó szülő, évtizedekre szóló társ lehet, aki egy kézen meg tudja számolni a partnereit és sosem csalt meg senkit, mint aki bőven volt már kalandokban, csalta meg párját, vagy nem elég már a két keze (vagy lábujjai is), hogy megszámolja a korábbi partnereit.


VAGY NEM?! :OOO

2017. nov. 7. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
20%
Számomra megy a hulladéklerakóba az a nő, aki bárkit is megcsalt. Ki nem állhatom a puhatestűséget!
2017. nov. 7. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
85%

a fene tudja ezt,mert én is voltam párszor olyan lánnyal,akinek a paliját mindennek lehet nevezni csak férfinak nem.

azt sem tudta mit jelent normális férfival lenni előttem.

a többi az emberismereteden múlik,hogy mennyire látod jellemesnek vagy jellemtelennek.

hogy csak addig egyenes-e amíg nincsenek gondok,hétköznapok.

2017. nov. 7. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
71%

Kérdező, viszont te is egy nagyon "okos" emberke vagy. Miért jössz össze olyannal, akit még félig sem ismersz? Én mielőtt bárkivel összejönnék, mindig kérdezgetek picit a múltjáról, sőt ha tudom, h valaki ismeri az ismerőseim közül, akkor még mástól is érdeklődök. Persze nem durva kérdezősködés, csak h normális-e vagy sem.

Elég könnyen megkapható volt... Újra a kérdésem: Akkor minek jöttél vele össze, ha neked ez egy zavaró pont?! Plusz nem is tudod, h a miért is olyan a múltja. Attól, h megcsalta a párjait anno. Én is volt, h félre léptem, nyomós oka is volt, ami nem mondható kibúvónak, de a jelenlegi páromat annyira szeretem, h sosem tudnám megcsalni. "Imádom minden porcikáját és mindig vele lennék, naponta többször szeretkezünk..." --> SZerintem te csak a testiségébe vagy szerelmes és nem a teljes énjébe. Úgy gondolom, h aki valóban szerelmes, az mindent elfogad a párjában, még a múltját is. Ha nem, akkor nem kell együtt lenni.

2017. nov. 7. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Engem foglalkoztat valamilyen szinten, csak akkor még nem is a barátnőm. Ha nem tetszik a múltja akkor meg nem is lesz a barátnőm. Problémázol, hogy milyen, de azért te is dugod...
2017. nov. 7. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
80%
Nagyon foglalkoztat, mert a múltja is meghatározza, hogy milyen ember. Tudom magamról, hogy egyébként is féltékeny típus vagyok, tehát nem kezdek bele olyan kapcsolatba olyasvalakivel, akinek a megcsalás rutinszerű.
2017. nov. 7. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!