Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Réku23 kérdése:

Miért bukkan fel az exem mindenhol?

Figyelt kérdés
Fél éve szakított velem, én halálosan szerelmes voltam belé. Majdnem négy évig voltunk együtt, mikor elhagyott. Nyáron egyszer sem láttam, vagy hallottam felőle. Az utóbbi egy hónapban mindig abban a boltban vásárol, ahol én szoktam, oda jár szórakozni ahova én szoktam, ott sétálgat a barátnőjével ahova én edzeni járok. Ráadás: az új barátnője a kiköpött másom. Lehet, hogy megbánta a dolgot? Én már semmit nem akarok tőle, mert nagyon csúnyán elbánt velem és megalázott. Esetleg gondoljátok, hogy ennyi véletlen lenni? Egyébként a bolt és az edző terem is neki kiesik, mert a város másik pontján él. Veletek történt már hasonló? Mit tettetek? Hogy viseltétek el?
2017. nov. 11. 23:01
 1/8 anonim ***** válasza:
Uuuuuristen mintha en irtam volna szóról szora :DDDD szerintem ne foglalkozz vele, csak a toltottkaposzta jo felmelegitve. De latszolag erzel meg iranta. Barhogy is alakul legyen szerencsed:)
2017. nov. 11. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy teleportál.
2017. nov. 11. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha halálosan szerelmes voltál, akkor hogy élsz még? :D


És gondolod azért járkál arra a barinőjével, mert megbánta hogy veled szakított? Nagyon bonyolult elme lehet, egyszerűen nem tudom felfogni, hogy milyen kicsavart módon akar így bocsánatot kérni... :D


Ha minden találkozás alkalmával lefújod paprika-spay-vel, vagy adsz neki egy löketet sokkolóval, szerintem gyorsan fel fog hagyni a feléd járkálással.


Amúgy edzőteremben sétálgat a nőjével? Utca nincs arra? :D


31/F

2017. nov. 12. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

1. Akkor hasonló cipőben járunk. Nem, én már nem érzek iránta semmit, de a jelenléte bosszant.:D


3. A sokkoló nem is rossz ötlet, lehet kipróbálom következő alkalommal.:D Egyébként street workout-ozni szoktam, és mostanában oda járnak, mert egy park mellett van. :)

2017. nov. 12. 00:19
 5/8 anonim ***** válasza:
Ez ugyanaz a jelenség,amikor például egy bizonyos számot látsz mindenhol.Egyre jobban arra fókuszálsz,és már mindenhol észreveszed,és azt figyeled.Véletlen.
2017. nov. 12. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Csak a csaját akarja mutogatni neked, hogy továbblépett és légyszi legyél már féltékeny :D
2017. nov. 12. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy a csaj lakik arra felé, azért látod annyit a közelben őket.
2017. nov. 12. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
A leányzó faluban él, jó pár kilométerre a városunktól :)
2017. nov. 12. 18:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!