Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit lehet tenni, ha a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni, ha a párom mindenhol sztárolja magát, velem is ha elér valamit úgy éljenezteti magát, mintha ő fedezte volna fel Amerikát?

Figyelt kérdés
Mégha csak valami egész kis dologról is legyen szó, ellenben ha én ügyes vagyok, elérek, megcsinálok, sikeres vagyok valamiben, az le van húzva? Társaságban is ezt csinálja. Amúgyis nehéz időszakon megyek keresztül, már rendszeresen sírok. Próbáltam vele beszélni, lerázott.
2017. okt. 1. 04:20
 1/10 A kérdező kommentje:
És nem, nem igaz hogy ne lennék lelkes. Csak mikor sokadjára hiába lelkesedik az ember, meg áll úgy a dologhoz, hogy most tök jó lesz, és sokadszori lelkesedésre is csak azt kapja, hogy ezért nem érek rá még azért, akkor nincs aki erre a végtelenségig jókedvű maradna.
2017. okt. 1. 04:25
 2/10 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem rájött hogy maga ura , és egoskodni van kedve. Önmagával akar lenni helyetted lehetséges.
2017. okt. 1. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
87%
Nárcisztikus és egoista is valószínűleg. Az ilyen ember " lehúzza" az önbecsülésedet...keress jobbat.
2017. okt. 1. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
49%
az én párom is ilyen csak ő nevetséges dolgokat lát sikernek mint megbámulták a kocsiját, pletykálnak róla, irigyek rá stb és ez számomra ciki, gáz egy ilyen nagy mesélővel együtt lenni ezen kívül kiábrándító és hiába mondom neki.. el fogom hagyni nem csak ennyi hibája van
2017. okt. 1. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
95%

Volt egy ilyen típusú csajom. Biztos volt benne, hogy mindenki őt utánozza, mindenki a szavajárását másolja, stb., stb. ... Vagy másfél éve szakítottunk, de most az exem megtudta, hogy van egy új csaj, aki tetszik. Történetesen az új lány ugyanabba a nagy ruházati üzletláncba jár vásárolni, mint az exem. Nos, exem ebből azt a következtetést vonta le, hogy én az új lányban csak egy "pótlékot" keresek, valakit, aki az exemre emlékeztet...


Túl azon, hogy ez a fajta arcoskodás szánalmas, rettenetesen idegesítő is. Az attention whore és az energiavámpír keveréke. Felejtős.

2017. okt. 1. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
90%

"Mit lehet tenni, ha a párom mindenhol sztárolja magát, velem is ha elér valamit úgy éljenezteti magát, mintha ő fedezte volna fel Amerikát?"


Kiröhögni. Vagy beszólni neki, hogy "meztelen a király!". :)


A lényeg, hogy következetesen csak akkor dicsérd, amikor megérdemli, de akkor mindig!

Amikor meg ilyen pimf dolgokkal "sztárkodik", akkor meg leoltani a gcibe.

2017. okt. 1. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
35%
Elhagyni. Ennyi.
2017. okt. 1. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Én nem pontoztam le senkit.
2017. okt. 1. 14:32
 9/10 anonim ***** válasza:
Lehetne keresni egy értelmes pasit mondjuk, nem egy egofighter-t.
2017. okt. 24. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

ego-iQ harcos.


totál gáz csávó, hagyd el!

2017. okt. 24. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!