Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy kell elkerülni, hogy az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kell elkerülni, hogy az ember beleszeressen a "barátság extrákkal" kapcsolatába?

Figyelt kérdés
Tapasztalat?
2017. nov. 13. 15:25
 1/8 anonim ***** válasza:
84%
Nem kell belemenni ilyenbe. Problem solved.
2017. nov. 13. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
92%
Szombaton este fél 11-kor mákos tésztát kell kanalaznod a legközelebbi lámpás kereszteződésnél. Ezt 6 hétig és meglásd, elkerülöd az ilyesmit!
2017. nov. 13. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
29%

Önirányítás.

Van oka, amiért nem akarsz beleszeretni. Innentől kezdve csak gyakorlás kérdése.

2017. nov. 13. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
82%

Hát nekem erről rosszak a tapasztalataim nőként. Képzeld, én még akkor is beleszerettem az illetőbe, mikor én miattam nem indult rendes kapcsolatnak, én kértem, hogy csak távolabbi, laza legyen.:-(

még így sem tudok érzelmek nélkül testi kapcsolatot fenntartani. Komoly érzelmek nélkül.

Szóval, ha fordított a helyzet, hogy a pasi az, aki csak lazábbat akar, hát, az a baj, hogy ha vonzódunk valakihez, és még hozzánk is nyúl, kedves is, akkor nem nagyon lehet nem beleszeretni.

Tudom, hogy van ilyen nő, de talán ő ridegebb fajta.

2017. nov. 13. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
79%
Sehogy, az egyik mindig beleszeret a partnerébe, ha nem így lenne akkor a szex sem lenne élvezetes és kielégítő.
2017. nov. 13. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Emberfüggő.. én simán tudok semleges maradni. jó néhány ismerősöm már "megégtek" ilyen kapcsolatban.

Mondjuk azt is hozzá kell tenni, ők már voltak boldog szerelmes kapcsolatban, én még sosem.. és ismerve magam.. :D nem tartom valószínűnek a lila köd leereszkedését.

2017. nov. 13. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Tisztázni kell már az elején, hogy te csak komoly kapcsolatot keresel, és hogyha ő nem, akkor nem kell rá időt pazarolni. Úgy is hamar kibukik ha csak a szexre megy.
2017. nov. 13. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Miért akarod elkerülni?
2017. nov. 13. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!