Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elhiggyem a barátomnak hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhiggyem a barátomnak hogy meg fog változni?

Figyelt kérdés
1,5 eve vagyunk egyutt fel evig minden rendben volt aztan nagyon sokat veszekedtunk minden iranyitani akar felettem megmondja mit vehetek fel es mit nem, nem sminkelhetem magam. Mostanaban mar mondtam hogyha ez igy megy akkor felejtsuk el egymast de akkor meg csak ideges lesz es agressziv.. de en megis szeretem. Kerem hasonlo helyzetu nok valaszat

2017. nov. 13. 22:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Kutyából nem lesz szalonna.... "ideges lesz és agresszív,de én mégis szeretem" Te mazochista vagy?
2017. nov. 13. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
63%

Ilyenkor kell azt, hogy...elhagyod.....vagy vársz, hátha változik, de nem fog...de van rá esély.

De...ilyenkor kell azt, hogy az emberére akadjon...jól megkellene verni.....kezét, lábát eltörni, tudja, hogy hol a helye. Persze, előtte pszichológushoz küldeni, terápiára...és ha nem sikerül a terápia (a szép szó), akkor jöhet az agyba-főbe verés. Az ilyen férfiak álltalában nem tanulnak a “szép szóból”. De nem is baj, majd az élet megtanítja őket...igaz így hosszabb és fájdalmasabb, mintha egyszerűen csak “megjavulnának”, de hát ember....tökéletlen.

2017. nov. 13. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Elmondom mi lesz: megüt párszor, elhagyod. Visszasírja magát, nagy a boldogság, ideig-óráig visszafogja magát, becsúszik a gyerek. Mivel már a gyerekkel is magához láncol, genyóbb lesz, mint valaha, dolgozni sem enged vissza, teljesen kiszolgáltatottá tesz. Jössz vissza sírni gyakorira, hogy hogy törhetnél ki ebből a helyzetből.
2017. nov. 13. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
16%

Állj ki magadért s változni fog.

Önmagától nem változik, ha nem fejleszti magát tudatosan.

2017. nov. 13. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
46%

Hidd el... ha nem is ígérget semmit, de hidd el! Ez a dolgotok, agyatlan nők. A nőverő macsóhoz kell odabújni akkor is, ha lilára ver, mert #udemacsoapasim.


Szánalom... Én nem ütök meg egy nőt, s ha ennek az az ára, hogy egyedül maradok, ám legyen. Nem leszek nőverő véglény.


Te meg irány, bújj oda az agresszív kismalacodhoz, és légy a mosolygós bokszzsákja... úgyis ebben élvezel el.

2017. nov. 13. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Én nő vagyok, de tökéletesen egyetértek az 5-ös válaszolóval!
2017. nov. 14. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Költőnő? ***** válasza:

Remek választás ess id tőle teherbe.


Úristen....

2017. nov. 14. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Költőnő? ***** válasza:
*is
2017. nov. 14. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Én a helyedben csak akkor hinnék neki, ha:

1. bizonyítja, hogy érti a problémát, tisztában van vele, hogy mi az oka, honnan jön, hogy működik;

2. bizonyítja, hogy pontosan tudja, mit kéne tenni ahhoz, hogy megoldódjon a probléma;

3. bizonyítja, hogy pontosan tudja, hogyan tervezi "bevezetni" a változtatásokat.


Egyszerűbben: ha van tartalom amögött, amit ígér, akkor igen.


Ha ezek megvannak, akkor nagyon valószínű, hogy tényleg változtatni akar és nem csak manipulálni.

2017. nov. 14. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
ha buta vagy, mint a föld és szeretnél egy ilyen hulladék mellett szenvedni, akkor higgyél neki nyugodtan. Én már azt se értem, mit lehet egy ilyen roh@dékon egyáltalán szeretni, vagy azt, hogyan nem képes valaki az agyát használni és kilépni egy ilyen szartengerből az érzései ellenére.
2017. nov. 14. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!