Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan bizonyítsam be a barátomnak, hogy nem csaltam őt meg?

Figyelt kérdés

Egyszerűen tehetek bármit, mondhatok bármit, akkor sem hisz nekem. :(


Őt az exe megcsalta, ráadásul lehet, hogy nem is egyszer, nekem pedig a múltamban volt ugyan megcsalásféleség az én részemről, de az egy szexkapcsolat volt, és konkrétan kijelentette a srác, hogy nem zavarná, ha találkoznék mással. Másrészt ő se vette túl komolyan a dolgot. Bár azt mondta, ne csaljam meg, de nálam nem csak a konkrét szex tartozik a kategóriába, hanem pl. a flört is, udvarlás, és ő ezeket is csinálta, sőt, még az exeinek is írogatott szerelmes leveleket... Ki tudja, kivel feküdt le.


De ez már a múlt, ráadásul azóta vallásos lettem. És ez nem csak egy üres kijelentés. Mindenben próbálok helyesen cselekedni. Igaz, hogy 100%-ig nem mindig sikerül, de tényleg próbálom nem megbántani az embereket, nem hazudok, nem verem át őket, nem drogozom, stb.


Mondtam neki, hogy még arra is hajlandó lennék, hogy leitasson egyszer vagy ilyesmi, megnézheti az összes üzenetemet is, de nem tudom, mit tehetnék még. :(

Mindennél jobban szeretem őt. És bár régen kicsit rib**cos felfogásom volt, de őt az elejétől fogva komolyan vettem, és vele akarom leélni az életemet. Egyszer nem jutott eszembe, hogy kalandozzak mással.


Ti mit tennétek?

21L


2017. okt. 27. 14:55
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
90%
Nem lennek egyutt ilyen beteg, feltekeny idiotaval. Ez kesobb csak rosszabb lesz. Ha meg nem csak szo a vallasossag, akkor raadasul ne reszegen akarj igazat mondani egy hazassagon kivuli kapcsolatban.
2017. okt. 27. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
42%
Miért hiszi ezt? Valami oka csak van.
2017. okt. 27. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
18%

"És bár régen kicsit rib**cos felfogásom volt, de őt az elejétől fogva komolyan vettem, és vele akarom leélni az életemet."


:D :D :D

2017. okt. 27. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:
3: Szerintem ez nem vicces. A mostani barátom az első, aki komolyat akart tőlem. Nyilván ennek megfelelően én is úgy viselkedtem.
2017. okt. 27. 15:11
 5/30 anonim ***** válasza:
75%
Bizonyítana bármit a halál, ha képes ilyenekkel vádolni úgy, hogy nem adtam okot a bizalmatlanságra, akkor szarjon sünt és keressen magának valakit, aki hajlandó eltűrni ezt az aljas és igazságtalan bánásmódot, én ennél többre becsülöm magam. Mi az, hogy téged büntet amiért az exe megcsalta? Undorító dolognak tartom az alaptalan féltékenykedést, egy szinten van a megcsalással, sőt, igazáből volt mindkettőben részem és még a megcsalásnál is rosszabb.
2017. okt. 27. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
100%

Semmit.

Hisztizzen.

2017. okt. 27. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
100%

A túlzott féltékenység meg fogja enni a kapcsolatot.

Ne bizonygass semmit, nem neked kell meghunyászkodni. Kérjen ő bocsánatot, amiért ok nélkül gyanúsít.


Inkább állj a sarkadra, hogy ha nem szokik le erről, akkor részedről itt vége. Veled senki ne balhézzon a saját hülyesége miatt.


Egyébként jobban is jársz, ha kidobod.

2017. okt. 27. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
88%
Szakítanék. Ne engem büntessen, csak mert nincs túl az exén. Ezt magában kell helyretennie.
2017. okt. 27. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
20%

"A mostani barátom az első, aki komolyat akart tőlem. Nyilván ennek megfelelően én is úgy viselkedtem."


Mert a te viselkedésed attól függ, hogy ki mit akar tőled? Ha te sem akartál komolyat (hiszen belementél másba is), más miért akart volna tőled?

2017. okt. 27. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:
9: Ez úgy történt, hogy miután kijelentette nekem, hogy csak szeretők lehetünk, ez iszonyat rosszul esett, és innentől kezdve leszartam, hogy ő mit gondol.
2017. okt. 27. 15:38
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!