Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom megfojtogatott és azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom megfojtogatott és azt mondta hogy megfog ölni, mert nem lehetek senki másé, miután én mondtam neki hogy véget vetek a kapcsolatunknak. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Róla annyit kell tudni,hogy még az sem tetszik neki ,hogyha én az egyetlen barátnőmmel tartom a kapcsolatot az interneten keresztül, mert mindenhez van megjegyzése,Folyamat megfigyel , nézi az előzményeimet mintha nekem qrva sok titkolni valóm lenne előle,mert szinte nincs semmiféle magánszférám...Mindent tudni akar és tud is.Tegnap hazajöttünk és kezdte megint a hülyeséget,hogy én biztosan valamiben sántikálok és ,hogy valakivel beszélgetek (mindenhez hozzátud férni) Nem szoktam hagyni magam sohasem mert bánt ,hogy pont o feltételez rólam ilyeneket. Azt mondtam ,hogy én ezt tovább nem fogom folytatni, elég sokat nyeltem már, sokszor volt agresziv felém és megfogadtam hogyha még egyszer előfordul ilyen akkor lépek ebből a kapcsolatból akármennyire is szeretem...Ezt is csináltam, illetve csináltam volna csak mikor ezt kimondtam törni zúzni kezdett mindent és azt mondta,hogy ha vége akkor nem fogok élve kijutni ebből az országból és hogy kinyír , ezután erősen megszorított, felemelt.. én próbáltam magamat védeni de nem jött össze a dolog.Megakart fojtani,ilyenkor olyan mintha megszállná valami, üres a tekintete, és egyszerűen teljesen nem normális,utána rosszul lett,

(azt gondoltam ebben a pillanatban,hogy isten nem ver bottal),így betudtam futni a szobába a kutyámmal mert már ő is félt, aztán bezártam az ajtót. Azon gondolkodtam már ,hogy kihívom a rendőrséget vagy segítséget kérek de tudom, hogy ilyenkor ő mindenre képes lenne, ja és utána jöttem rá,hogy mobilom sincs mert azt is tönkre tette.. Rá egy fél órára, a másik szobából mondogatta,hogy ő azért csinálja ezeket mert ennyire szeret és,hogy így mutatja ki a szeretetét.Normális az ilyen?


Elakarom hagyni, mert teljesen kikészített, de külföldön élünk és magamon és rajta kívül nincs egy ismerősöm sem itt, haza meg nem akarnék menni. Egy roncsnak érzem magam kb. aki tehetetlen és aki már undorodik ettől az embertől.


22/L



2017. nov. 14. 09:22
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
94%
Otthagynám a francba, és feljelenteném könnyű testi sértésért, és életveszélyes fenyegetésért.
2017. nov. 14. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
74%
Egyet értek!!
2017. nov. 14. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
37%
Hat rossz emberrel kötötted össze az èleted.Most mind ìrhatom hogy minek jöttèl össze egy ilyen pasival mert màr mindegy.Ha vele maradsz kèsöbb mèg rosszabb lesz.Nem tudom hogyan de menny el onnan inkàbb lègy egyedül mint hogy kèsöbb bàntodàsod essen az ilyen ember beteg ès kezeltetni kène magàt.Lehet megbànta de kèsöbb folytatni fogja mert ő ilyen lehet ilyen is volt csak most mutatta ki hogy milyen is valojàban.Hagyd ott amikor ugy làtod hogy megteheted.
2017. nov. 14. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 Sunshinedoll ***** válasza:
88%

Ijesztően hangozhat az egyedüllét egy idegen országban ismerősök nélkül, de jobb az, mint egy bántalmazó kapcsolatban.

De még az is jobb megoldás, ha átmenetileg hazajössz a szülőkhöz/barátokhoz.

2017. nov. 14. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
95%
Ha valaki ilyen beszűkült, elborult állapotba tud kerülni, és képes bántalmazni, könnyen meg is ölhet, ha kicsit jobban elszáll az agya. Az életed meg szerintem fontosabb, mint az, hogy külföldön élj.
2017. nov. 14. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
94%

Menekülj!

Ez az ember beteg! Feljelenteném és ott hagynám. És míg előzetesben van elköltöznék egy másik városba jó messzibe (ha nem akarod otthagyni külföldöt). Aztán keressen.

2017. nov. 14. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
0%

Ha ez a kis sztori komoly lenne akkor a rendőrséghez fordultál volna, vagy a családtagjaidhoz segítségért.


Nem a gyakorira írtad volna kis.


Szánalmas vagy, hogy ilyennel szórakozol!

2017. nov. 14. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
0%
Ahh.. Miért nem akarsz hazajönni akkor egy másik országba mennél?
2017. nov. 14. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
89%
Engem is fenyevetett a férjem..ha elhagyom öngyilkos lesz..aztàn eldurvult a helyzet megütött màsok elött letagadta azt mondta megöl..ha az övé nem màsé se lehetek stb.aztàn nekem szerencsém lett szerelmes lett màsba és össze is költöztek.
2017. nov. 14. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
91%
Azota nyugodt az életem- azaz sok a stressz mert egyedül nevelek két gyereket és a gyerekeit se tàmogatja szerencsére sokat tudok dolgozni igy nem szenvednek semmibe se hiànyt.
2017. nov. 14. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!