Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a fontosabb? Hogy nekem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a fontosabb? Hogy nekem legyen jó, vagy a páromnak (a kapcsolatunknak? Bővebben lenn.

Figyelt kérdés

Úgy értem mennyire kell beàldozni magamat, az elveimet egy kapcsolatért?


Pl pàromnak jó úgy ha egy héten nem talàlkozunk minden nap, csak 5 max 6-szor, és az se baj ha nincs mindig szex. Nekem ez azért is fura, mert ő a férfi. És nekem fura hogy àtjön hozzàm,eltelik az este, alszunk, reggel elmegy és nem volt szex. Azt pl kifejezetten mondta hogy ő délelőtt nem szeret szexelni és nem is tudnám semmivel ràvenni.


Vagy pl ha tudjuk hogy csak késő este talàlkozunk, eltelik a fél nap úgy hogy nem ír/ hív. És ez nekem rossz.

Most is itt volt a 3 napos hétvége, èn úgy terveztem hogy tejesen együtt töltjük a 3 napot, erre ez volt: péntek este 7 fele àtjött, itt aludt, szombat délelőtt fél 10-kor elment, délutàn 4-5 fele viszajött, vasàrnap de. 11-kor megint elment, vissza se jött aznap, ma két szót beszéltünk reggel és majd valamikor du. jön. Legalàbbis ezt mondta, de szerintem ebből úgyis csak este lesz...

Én mondtam neki hogy nekem ez így nem jó. Ok hogy hétköznap nem tudunk sokat együtt lenni, de az hogy a 3 ünnepnapból egyet sem töltöttünk együtt, zavar.

Meg a màsik ami zavar, a szex. Mindig mondja hogy kezdeményezzek èn, és akkor lesz kedve. De ha kezdeményezek, 10-ből 9-szer elutasìt: most reggel van és nincs kedve, most edzeni szeretne, most még kàvézna egyet... ilyen indokokkal. Kb tényleg csak akkor szexelünk mikor neki kedve van. Pedig nekem sokkal többször lenne. Nekem napi 1 a minimum.


És nem tudom mit kezdhetnènk ezzel. Szeretem őt nagyon. De valahogy nem ilyennek ismertem meg. Pedig még csak 3 hónapja vagyunk együtt.


És azt mondta hogy amikor làtja rajtam hogy "bedurcizok" pl akkor ha visszautasít, akkor rosszul érzi magàt és azon gondolkodik hogy miért van velem ha csak fàjdalmat okoz nekem.


És én nem tudom mit tegyek. Próbàljak ne"bedurcizni" ha visszautasít? (Ez amúgy nàlam csak annyit jelent hogy csendben fekszem hozzàbújva és nem szólalok meg magamtól (nyilvàn ha kérdez akkor igen), semmi fejéhez vágàs vagy kiabàlàs).


Érdemes ilyenkor beàldozni magam a kapcsolatunkért és úgy tenni hogy nincs semmi baj, vagy igenis mutassam ki hogy nekem ezzel problémàm van?


20/L ő 22/F


2017. okt. 23. 11:29
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
26%

"Pl pàromnak jó úgy ha egy héten nem talàlkozunk minden nap, csak 5 max 6-szor, és az se baj ha nincs mindig szex. Nekem ez azért is fura, mert ő a férfi. És nekem fura hogy àtjön hozzàm,eltelik az este, alszunk, reggel elmegy és nem volt szex. Azt pl kifejezetten mondta hogy ő délelőtt nem szeret szexelni és nem is tudnám semmivel ràvenni. "


Most te 20 évesen nem bírsz magaddal vagy mi van??

2017. okt. 23. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
92%
Tul nagy szavakat hasznalsz, bealdozni magadat meg tarsai. Annyi tortent, hogy par het randizas utan kiderult, hogy nem illettek ossze, mert homlokegyenest mas az igenyetek minden teren, es most szenvedtek meg egy sort, mielott szakitotok, es kerestek magatoknak olyat, akivel mukodokepes a kapcsolat.
2017. okt. 23. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Miért, az baj hogy szeretem őt és ezért több időt töltenék vele, és mivel jó vele szexelni, többet szexelnék vele?
2017. okt. 23. 11:39
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a kérdést neki tedd fel.
2017. okt. 23. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Egy kapcsolatban nincs fontossági sorrend. Ha úgy érzed folyamatosan (nem egy-egy kompromisszum kedvéért) háttérbe szorítod magad, csak hogy neki jó legyen és ne veszítsd el őt, akkor az nem egyenrangú kapcsolat. Két dolgot tehetsz, a sarkadra állsz és képviseled önmagad, aztán figyeled erre mit reagál. A bedurcizás sokra nem vezet, csak még tovább fogjátok mindketten rosszul érezni magatokat. beszéljetek felnőttként, őszintén. Ha nem ért meg téged, az érzéseidet, a gondolataidat, nem partner abban, hogy közösen olyan megoldásra jussotok, ami mindkettőtöknek jó lehet, akkor érdemes végig gondolni ezt a kapcsolatot, mert lehet, hogy egy nagyon önző embert választottál. Az is lehet, hogy ennyire eltérőek az igényeitek, akkor pusztán nem illetek össze. Te vagy a kapcsolatban, te érzed, de az biztos, hogy magunkat háttérbe szorítani senki kedvéért nem érdemes, az nem valódi szeretet kapcsolat.
2017. okt. 23. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Màr bocs 2-es, de nem csak randiztunk. Pàr hétig. Kapcsolatunk első hónapjàban is minden hétvègét együtt töltöttünk (na meg a hétköznap estéket is), aztàn sajna engem kidobtak az albérletből, így a 2. hónapban nàla laktam, de most újra van sajàt helyem. Szóval nem csak randizgatás volt.
2017. okt. 23. 11:42
 7/20 anonim ***** válasza:
85%
Rendben. Attol meg osszeilletek? Nem. Nem egyenlo a szexigeny, nem egyenloen szeretnek idot tolteni, nem ugyanazt ertitek minosegi ido alatt egyutt, meg meg az x masik dolog, amit leirtal. Es meg csak 3 honapja vagytok egyutt, es mar most nem tudjatok lekommunikalni sem egymas fele a dolgokat.
2017. okt. 23. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek előzővel, 3 hónap az nem kapcsolat, csak elkezdtetek randizni, 1-2 hónap után már látszott, hogy nem illetek össze de még húzzátok. Nem hiszem, hogy neki vonzó lennél. És nem azért mert nem akar szexelni naponta kétszer, jó kapcsolatban is csak kevés férfi szexel ennyit hosszabb távon, ha nagyon összeillenek, jól csinálják, abból lesz napi 1. A magyar átlag az valami 2-3 hetente.
2017. okt. 23. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

5-ös, mindig megbeszèljük a dolgokat, mèg egy igazi veszekedésünk se volt.

És nem olyan önző ő, lemondott màr pàr dologról miattam.

De az tény hogy az első hónap teljesen màs volt mint most. Másnak ismertem meg. Akkor úgy tűnt hogy sok mindenben hasonlítunk. Pl a szexben is. De valahogy mostmàr más. Lehet elszàllt a lila köd mindkettőnk szeméről.

2017. okt. 23. 11:45
 10/20 anonim ***** válasza:
8-hoz, ezt félreérthetően írtam. Szóval a magyar átlag az 2-3 alkalom hetente.
2017. okt. 23. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!