Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek elfogadható az,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek elfogadható az, ha egy lány teszi meg az első lépéseket?

Figyelt kérdés
Tetszik egy srác. Szeretném elmondani neki mit érzek iránta, de ezt általában a fiúnak illik meg tenni nem? Viszont ha nem mondom meg neki, akkor mással kezd el járni. Mit tegyek?
2010. máj. 31. 17:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
el
2010. máj. 31. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

a mai világban általában majdnem hogy szinte mindig a lány teszi meg az első lépést. XD bocs a megfogalmazásért:D

16/F

2010. máj. 31. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Igen, elfogadható :D
2010. máj. 31. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
:) Köszi a válaszokat! Elég sok fiúnak tetszem. és eddig mindig ők tették meg az első lépést. Még várom a válaszotokat, előre is köszönöm!
2010. máj. 31. 17:19
 5/13 anonim ***** válasza:
igen sztem is mondd el neki, néha jó ha mi lépünk különben bánni fogjuk!!!talán én is megfogom tenni;)
2010. máj. 31. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Nekem az kell, hogy a párom udvaroljon. egy ennyi jár nekem:) nehogy már én járkáljak utána:) (persze ez csak az elején érvényes)


2o-L

2010. máj. 31. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Igen, elfogadható

22F

2010. jún. 3. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Szerintem nyugodtan megteheted az első lépéseket, ha úgy tűnik, hogy a fiú egy kicsit félénkebb. Nem kell itt arra gondolni, hogy szerelmet vallj neki, mindössze elhívod egy teára vagy fagyira, mint egy kedves barátot. Aztán a dolgok később úgy is alakulnak. Hidd el, csak egy kedő lökés kell neki, később pedig egyértelmű, hogy ő fog neked udvarolni.


30/F

2010. jún. 3. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nyugaton mond el neki.
2010. jún. 3. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
a tea nem fog sajnos összejönni mert 111 kmre lakik innen, szal jön a bevallok mindent dolog, köszönöm a válaszaitokat, várom a többit is! mégegyszer köszönöm :)
2010. jún. 3. 15:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!