Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Próbált már valaki úgy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Próbált már valaki úgy a pérjával szakítani hogy a tivábbiakban ugyanúgy eggyütt kell lakniuk?

Figyelt kérdés
Egyre gyakrabb veszekedések,és a tudat hogy nem szeret nem hagy más választást. Házasok vagyunk vannak gyerekeink. Én gyesen vagyok ő dolgozik még fizetjük a lakás hitelét. Külön menni nem tudok hisz gyesből hogyan fizetnék alblrletet. Szülőkhöz sem tudnék menni,így csak azt a lehetőséget látom h elmondom neki nyugodtan éljen új életet legyen boldog és amint újra dolgozhatok elköltözöm.. Szörnyű ezt írni is mert ln szeretem,de ezzel az önssnyargatással nem megyek semmire és azt sem akarom h valaki csak sajnálatból legyen velem. Nem állok a boldogsága útjába.Nagyon szépen megkérlek titeket hogy ne írjatok negatív rosszindulatú kommenteket,rettentően magam alatt vagyok anélkül is :(
2017. nov. 14. 23:24
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Bocsánat a helyesírási hibákért!
2017. nov. 14. 23:26
 2/18 anonim ***** válasza:

Nagy a baj? Nem lehet megoldani?

Mi a baj a kapcsolattal?

2017. nov. 14. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Lassan fél éve vitázunk kibékülünk.. Sokat segít másoknak,nekem viszont nem egyedül kell megoldnom itthon mindent. Ha mások előtt vagyunk kissé megalázóan beszél velem,v rólam. Ez' nem akarja.. Próbáltam megbeszélni rengetegszer ilyenkor pár napig v 1-2 hétig rendben vagyunk aztán megint előröl. Az én szavam semmi,konkrétan nem mondja de céloz rá h ő dolgozik én meg nem csinálok semmit. Nem járunk el együtt sehova bár külön sem mett féltékeny még a fára is.. Sajnos ami nagyon bánt és szégyelem a szex sem valami jó már.. Együtt vagyunk és közben más nőkről kell beszéljek neki.. Amit szerintem nem kell mondjak h milyen érzés.. Nem érzem magam nőnek,érzem h másra vágyik már de azt is elmondta h nem szeret. Pedig tudom h nem vagyok rossz ember nem vagyok rossz feleség,az ég világon semmit nem várok el mindent megcsibálok rendre meleg ételre jön haza nem járok el sehova. Még egy poharat sem kell elmosnia nem is vagyok ronda nő.. Mégsem jó,de össze vagyok törve éjjeleken át sírok és gondolkodom miért lett így,vagy h mit tehetnék h jobb legyen de azt gondolom ezen már nem lehet javítani :( :'(
2017. nov. 14. 23:42
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Igen én válás után együtt éltem az ex nejemmel egy ideig. Ha gondolod megosztom veled a tapasztalataimat, tudásomat de csak privátban, mert nem akarok sok idióta céltáblája lenni (tisztelet a kivételnek).
2017. nov. 15. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
16%
A szexet kell megújitani!Ha közben más nőkröl kell beszélned,akkor kérdezzed meg:mit szólna hozzá,ha egy másik párral közösen szexelnétek?Benne lenne-e?Lehet,ez hiányzik neki.Figyeld a reakcióját....!
2017. nov. 15. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Sokat beszéltünk erről,szeretné is csak nem találtunk rá megfelelő partnert. Én viszont nagyon megalázónak tartom mintha én nem lennék már jó neki. Ezt neki nem mutattam és belementem a kedvéért,h ha találunk vkit oké..Ő sosem köt kompromisszumokat h jobb legyen a kapcsolat,elmegy horgászni vsn h egész éjjelre az apjával v barátjával. Ami nem is lenne gond,de ammellett h én nem járok el velünk is tölthetné a szabadidejét tartalmasan is. Mert hazajön melóból és játszik a gépen tv-t néz és másból nem állnak a napjaink..Van h gyerekkel a kezemben főzök,mert ha kérem h figyelje a kicsit már húzza a száját,vagy ha figyeli akk odajön és kb 4-5 alkalommal is kérdezi h mikor végzek.
2017. nov. 15. 05:56
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
biztos, hogy ezt névvel akartad kiírni?
2017. nov. 15. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
32%
Biztos,hogy nem megalázásnak szánja!Sajnos elég önzőnek tűnik a párod.Próbáljad a gyerekeket leadni és menjél el vele horgászni,stb.Nem kell szakítani vele,de az egyhangú szexet biztosan unja! De,szeret! A négyesezésbe menjél bele.Vagy csak beszéljetek róla.Ez is felizgatja!!! Ezt magamról tudom.
2017. nov. 15. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Keress munkát, vagy menj vissza dolgozni, ha visszavár a régi helyed.

Keress bölcsit a gyereknek.

Nézz albérletet, vagy gondold át, hogy hátha mégis a szüleidhez tudsz menni pár hónapra.

Aztán beadod a gyerekelhelyezésit és a válást. Ehhez legalább ingyenes jogi tanácsadást keress fel.

Vagyonmegosztás során a többit rendezitek. De a legtisztább az lenne, ha eladjátok a lakást, kinullázzátok a hitelt, a maradékot felezitek.

Ezt az állapotot egy percig sem viselném el. Arról végképp szó se lehetne, hogy még egyszer akár egy ujjal hozzám érjen ilyen alak.

2017. nov. 15. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
9 napig voltunk még összekötve. Külföldön voltunk.
2017. nov. 15. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!