Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Próbált már valaki úgy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Próbált már valaki úgy a pérjával szakítani hogy a tivábbiakban ugyanúgy eggyütt kell lakniuk?

Figyelt kérdés
Egyre gyakrabb veszekedések,és a tudat hogy nem szeret nem hagy más választást. Házasok vagyunk vannak gyerekeink. Én gyesen vagyok ő dolgozik még fizetjük a lakás hitelét. Külön menni nem tudok hisz gyesből hogyan fizetnék alblrletet. Szülőkhöz sem tudnék menni,így csak azt a lehetőséget látom h elmondom neki nyugodtan éljen új életet legyen boldog és amint újra dolgozhatok elköltözöm.. Szörnyű ezt írni is mert ln szeretem,de ezzel az önssnyargatással nem megyek semmire és azt sem akarom h valaki csak sajnálatból legyen velem. Nem állok a boldogsága útjába.Nagyon szépen megkérlek titeket hogy ne írjatok negatív rosszindulatú kommenteket,rettentően magam alatt vagyok anélkül is :(
2017. nov. 14. 23:24
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
47%

9-es.

Írta,hogy anyagilag az albérlete nem megoldható! a válás és az egész macera,(a gyerekek,bölcsőde,stb.)Nem kell rögtön a válóperes ügyvédhez rohanni!

Kérdező,azt tudom tanácsolni,hogy próbáld a szexuális életedet kissé szinesíteni.Beszélj a négyesezésről neki.Már a beszélgetéstől fel fog izgulni.Menj vele horgászni! Megváltoztatni nem fogod tudni.A válás nem biztos,hogy jó megoldás.És,ha elválsz,hogyan tovább? A szex mindenre megoldás!

2017. nov. 15. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Sosem bántott engem..! Annyi mindent próbáltam már,belefáradtam ebbe. Beszélünk mi ezekről és szex közben is,de azt mondja mindig h jó volna tényleg kipróbálni. Mégis hogy találjak valakit/valakiket aki belemenne.??Másrészt pedig mi lesz ha meggondolom magam? Ez mégsem olyan egyszerű,én szeretném ha újra jó lenne kpztünk minden,de nehéz harcolni ezért ha ő semmit sem tesz bele.
2017. nov. 15. 10:37
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

Egy ilyen utolsó paraszt kedvéért nehogy belemenj a négyes szexbe! Kivéve ha te is kifejezetten kívánod és semmi kétség nincs benned hogy élvezni fogod.

Az itteni véleményeket a négyesről meg feletsd el. Egy csomó abberált van ezen a fórumon akiknek az első javaslatuk a válás, a hármas a négyes a swinger. A következő javaslata pedig hogy csináld vele.


Nem aberráltnak kell lenni ha nem megy egy kapcsolat normálisan hanem helyre kell hozni vagy ha nem megy akkor megtalálni a módját a normális búcsúnak.

2017. nov. 15. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
47%

A 13-as vagyok.

Azért parasztnak nem nevezném a párodat!De,a szex,hármas,négyes megoldás lehet.Persze,nehéz kiválasztani.De,csináljatok közös programot.Nekem eszem ágába nem jutott,hogy csináljad velem.A swingert sem ajánlom.De,a szexet még számtalan módon lehet változatossá tenni! Mindig van orgazmusod?

2017. nov. 15. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
47%
A 13. vagyok. Írhatsz privibe is...
2017. nov. 15. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

14: szerintem a kérdező már arra se emlékszik, mi az az orgazmus. :(

Ez nem házasság. Ennek már rég vége van. Csak még nem tudják hogy menjenek külön.

2017. nov. 15. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Igen,a napokbsn is együtt voltunk és kényesztet elmegyel szinte minden alkalommal,de amikor szóba hozza h még egy nővel szeretné teljesen lelomboz. De mivel szeretném h jobban élvezze belemegyek a játékba. Legbelül persze össze vagyok roppanva h mit csinálhattam ennyire rosszúl..
2017. nov. 15. 21:45
 18/18 anonim ***** válasza:
Semmit nem csináltál rosszul! Ha,téged ez lelomboz,akkor ne vedd figyelembe.Bár ezt elég nehéz neked betartani.Ne arra törekedjél,hogy neki jó legyen.Legyél te is önző!Azt tudomásul kell venned,hogy a többes mostanában nagy divat.A férfiak ősidők óta poligámok.Ennek csak mostanában van publicitása.Ha magadnál eltudod érni,hogy legtöbbször van orgazmusod,akkor nyerő vagy!!! Irjál priviben és megpróbálom bővebben kifejteni.
2017. nov. 15. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!