Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért vannak folyton együtt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vannak folyton együtt?

Figyelt kérdés
Van egy párom, akivel nemrég jöttem össze, minden rendben van köztünk, szeretjük egymást. Egy helyen dolgozunk, mindkettőnknek stresszes a munkahelye. Neki van egy "társa", aki egy idősebb nő. Ezzel a nővel folyton együtt van, együtt jönnek, mennek haza is, előttem ad neki puszit, stb. Mikor ott vagyok, kb oda sem merek menni tőle a páromhoz, mert szinte oda sem enged... Már totál úgy tűnik, mintha vele lenne kapcsolatban, nem is vele. Nem vagyok féltékeny típus, önbizalomhiányos sem, tudom, hogy jóban vannak, nem akarom őket egymástól elszakítani sem, nem akarom megszabni, hogy mikor, kivel találkozzon,barátkozzon, de ez rosszul esik. Nem mondtam még neki, mert nem adott okot féltékenységre, bízni szeretnék benne, de előbb utóbb ki fogok készülni ettől. Talán jobb lenne, ha beszélnénk róla, de még túl korai tűnik, nem szeretném, ha azt hinné, hogy egy hárpia vagyok, ez a kapcsolat eleje, viszont én meg azt nem szeretném, ha ez a nő,közénk állna. Régóta egyedül van, nincs családja sem. Nem tudom, mit tegyek. :(
2017. nov. 15. 09:46
 1/3 anonim ***** válasza:
80%
Ez ugye valami vicc? FÉrfiként azt mondom, akármilyen jóban is vagyok egy nőnemű baráttal, akkor is a csajom az első.
2017. nov. 15. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
36%
Elötted pusziszkodnak? Nem túlzás ez egy kicsit? Meg mi az,hogy nem enged oda? Szerintem sűrgősen beszélj a fiúval és mond meg neki,hogy mi esik rosszul mert ez nem mutat semmi jót. Megjegyzem én sem vagyok féltékeny típus,de az én parom nem csinál ilyesmit.
2017. nov. 15. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
72%

"Mikor ott vagyok, kb oda sem merek menni tőle a páromhoz, mert szinte oda sem enged..." -szerintem ez a gáz, a többi nem annyira.

De mi az, hogy oda se enged?

2017. nov. 15. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!