Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sztetekez normális érzés?

Figyelt kérdés
Nem kivànom a pàrommal a szexet és ürességet érzek .Több éves kapcsolatrol vsn szó.L/26

2017. nov. 17. 18:24
 1/10 A kérdező kommentje:
Szerintetek*
2017. nov. 17. 18:26
 2/10 anonim ***** válasza:
Valami hiányzik probalj ki valami mást
2017. nov. 17. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
62%

Nem, nem normális. Ezt te is tudod, különben nem tetted volna fel a kérdést.

Mióta érzed így? Változott valami a kapcsolatotokban akkor? Mindketten mindent megtesztek hogy ne laposodjon el a dolog több év után sem? Egyeznek az igényeitek szex, és a közös életetek terén? Boldogok vagytok ott ahol tartotok az életetekkel mind szakmai, mind személyes téren? Ért valamelyikőtöket, vagy titeket mint párt vagyobb trauma amikor így kezdtél érezni?

2017. nov. 17. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Utoljàra csinyàn összevesztünk és másnap o ezt megbànta bocsànatot is kért tőlem adtam neki esélyt de érzem hogy ez igy nem olyan .Ő is érzi hogy màs lettem azota .Sokat beszélgettünk elmondtam neki mindent hogy érzek de ő csak a szexre tud gondolni persze kedveskedik nekem de kevésnek érzem.
2017. nov. 17. 18:33
 5/10 A kérdező kommentje:
Testi kötődést érzek de lelkileg mar egyre tàvolabb àll tőlem.
2017. nov. 17. 18:43
 6/10 anonim ***** válasza:
Akkor szerintem legyél korrekt vele, hogy próbáljátok meg külön. Aztán ha mégis összetartoztok, majd újra összejöttök. Csak azt ne csináld szegény lélekkel, hogy úgy keresel mást, hogy ő még számít rád, adj egyenlő esélyt mindkettőtöknek.
2017. nov. 17. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Rendben bàr nem lessz könnyű vele közölni.:(
2017. nov. 17. 19:02
 8/10 A kérdező kommentje:
Eszemben sincs màst keresni miközben még vele vagyok de nagyon rossz így .Eleinte én voltam a ragaszkodobb ő jelét sem mutatta most meg én már belefaradtam de ő meg beadta a derekàt közös életet szeretne velem én màr kevésbé.
2017. nov. 17. 19:06
 9/10 anonim ***** válasza:
Figyelj, nehéz ez, tudom. De neki segítesz, hogy ő is továbblépjen hamarabb. Te tedd meg a részed, hogy korrekt vagy vele. Az ő reakciója már az ő baja. A lényeg, hogy te megtedd a magadét. :) Tudom, nagyon nehéz miután összeszoktál valakivel, valószínűleg már csak azért is van benned ragaszkodás, mert megszoktad, hogy ott van az életedben. De hallgass az ösztöneidre, rövid az élet, mindenkinek, mindkettőtöknek, mindketten menjetek a magatok útján megtalálni a boldogságot! :)
2017. nov. 17. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Érzelmeket gyakorolni kell.

Majd megtanuljátok s nem hagyjátok ezt megtörténni.

2017. nov. 18. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!