Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért beszél nekem a másik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért beszél nekem a másik lányról, ha tudja, rosszul esik?

Figyelt kérdés

A lány az egyik barátja párja (most már felesége), ugyanúgy 4 éve vannak együtt, mint mi.

1 hónap különbséggel költöztünk külföldre, 3,5 éve kb. Én azóta folyamatosan dolgozom, letettem a felsőfokú nyelvvizsgát (mondhatni, a nulláról) közben, és elkezdtem egy egyetemet munka mellett.

A másik lány otthon van, mert nincs nyelvtudása. A férje jól keres, így nem ment eddig nyelvsuliba (csak B1, amit sok külföldinek kifizet a munkaügyi központ, neki is-nekem meg pont nem fizette anno, de ez bonyolult).

Akárhányszor találkoznak, a párom meséli, hogy "Képzeld, a Szandiék most ide és ide mennek nyaralni". Vagy "Képzeld, mondta a haver, hogy a Szandi bejelentette, hogy neki kell az új Iphone, pedig nemrég kapott telefont. Ugye te se hiszed el, milyen nők vannak?"

Már sokszor kértem, ne mesélje nekem, milyen nők vannak, mert nem esik jól hallani. Erre mindig megkapom, nem lehetek ennyire túlérzékeny, millió ember él nálam sokkal jobban úgy, hogy nem dolgozik, nem a Szandi tehet arról, hogy nem szeretem a munkám (amit azért csinálok, hogy meglegyen a tandíjam, meg a megélhetés), és ameddig nem tudok fapofával elmenni amellett, hogy másoknak sokkal jobb, és az is lesz, mint nekem valaha is lehet, addig ezzel fog piszkálni.

Mert hogy nem lehet ilyen sértődékenynek lenni, legyek immunis arra, ha valaki kérkedik, semmi közöm mások életéhez, és nem vagyok megedzve lelkileg.


Ha semmi közöm hozzá, miért kell hallgatnom?


2017. nov. 18. 07:31
 1/4 anonim ***** válasza:

Vagy azért mert csak barátnak akar téged...

Vagy mert téged akar és tetszel neki, így ha más lányokról beszél feltekenye tesz téged, és az is vagy bejött neki. Igaz??

2017. nov. 18. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nem, nem az.

Mert 4 éve vagyunk együtt, nem tegnap jöttünk össze.

2017. nov. 18. 08:06
 3/4 anonim ***** válasza:

#1, szövegértés!


Kérdező, szerintem párod irigy rájuk. Rosszabb esetben komplexusa van emiatt hogy ti nem így éltek.

2017. nov. 18. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom eldönteni, hogy ez egy gyökér vagy egy idióta. Ha mindenki beletörődne abba ami jelenleg van, mindenki élné a kompromisszumokkal teli életét. Te látszólag ki akarsz törni, többre akarod vinni, de a "párod" csak lehúz téged és le akarja törni a lelkesedésed, ki akarja verni az álmaidat a fejedből.

Én a helyedben elgondolkodnék rajta, hogy minek vagyok együtt valakivel aki nemhogy támogatna, inkább csak negatív érzéseket próbál elülteni a lelkemben... A másik meg az, hogy szerintem majd' megőrül a csajért, ha nem is szerelmes belé, de minimum úgy kívánja, hogy szenved tőle, és ezt a frusztrációt rajtad vezeti le. Persze ezt próbálja olyan szövegekkel magyarázni, amiket ide leírtál, hogy csak a TE érdekedben b..ogat.

2017. nov. 18. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!