Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Már nem érdeklem és esélyem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már nem érdeklem és esélyem sincs nála?

Figyelt kérdés
Párommal körülbelül fél éve minden áldott nap összeveszünk, mindkettőnk hibájából fakadóan. Ő nem szereti megbeszélni a gondokat, én szeretek róluk beszélni és megoldani őket, de őt ez idegesíti. Sajnos elég bizalmatlan vagyok, amire adott is okot, de mostanában már ezt is legyűrtem, sokat változtam. De ő szerintem már nem akar engem. Átment másik városba dolgozni, úgy, hogy eddig velem lakott a szüleimnél, most pedig csak néha látom. Én nem szerettem volna, hogy oda menjen, de nem foglalkozott vele. Csúnyán beszél velem is, a szüleimmel is, rezsibe nem száll be, a ház körül nem segít. Szerinte nem is illünk össze, én mindent előre eltervezek, és ez őt idegesíti. Menthetetlen ez a dolog? Nem szeret? 3 éves kapcsolat, 22/L

2017. nov. 20. 17:16
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

"Szerinte nem is illünk össze"

van még kérdés?

2017. nov. 20. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ezt szerintem már nem érdemes erőltetni. Mások vagytok nagyon, a párod lathatóan nem is alar változni, nem vagy neki fontos, ráadásul a bizalmad is eljátszotta. Ennek annyi
2017. nov. 20. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
"Csúnyán beszél velem is, a szüleimmel is, rezsibe nem száll be, a ház körül nem segít." - te ennel a fa-sznal meg azt kerded, hogg van-e meg eselyed nala? Nem sullyedsz el szegyenedben a szuleid elott magad elott is? Agyam eldobom nokent, hogy nehany no meddig tud sullyedni ilyen senkihaziak miatt.
2017. nov. 20. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
79%
Menthetetlen.
2017. nov. 20. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem is értelek, mknek rohansz utána? Az egy dolog, hogy az első alkalommal, amikor paraszt a szüleimmel repült volna, de még a szemedbe is mondta, hogy nem illetek össze. Oké. A szerelem elvakít. De ennyire?
2017. nov. 20. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem erőltetném
2017. nov. 20. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ne bajlódj már vele. Teljesen felesleges, ha mások vagytok.
2017. nov. 20. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ha van olyan srác a környzetetben aki rendesebb inkább ismerkedj meg vele vagy kisit pihenj kapcsolj ki.


Az az ember valószínűleg lehet még rosszabb is..


Ha netán születne egy gyereketek talán el is hagyna..

Vagy egyéb problémák lennének.

Veszélyes vizek..


Keress egy rendes srácot vannak olyanok is.


Én például szerelmes vagyok egy lányba mindent megteszek érte ajándékok kedveskedés versek virág stb

talán lesz belőle valami.

Ezen túl komoly céljaim vannak gyűjtök házra.


Én nem azt mondom hogy én egy főnyeremény vagyok de elég abszúrd hogy milyen hozzáállás van néhány férfinak a világhoz a nőkhöz és a családhoz.


Menekülj ebből a kapcsolatból amilyen gyorsan csak tudsz.



30F

2017. nov. 20. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!