Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Idővel el tudom ezt fogadni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Idővel el tudom ezt fogadni?

Figyelt kérdés

Szeptemberben a férjem Angliába ment dolgozni azzal a céllal hogy később mi is utána megyünk,csaladostól.

Londonban kezdett itt munka volt,jó kereset de mi nem tudtunk volna rövid időn belül együtt lenni.

Innen vidékre ment,itt meg munka nem volt,de esélyesebb lett volna hogy együtt legyünk.

Nem könnyen birta egyikünk sem,a gyerekekről nem is beszélve.

Hazajött látógatóba amikor közölte hogy nem megy vissza,elege van nem csinálja tovább.

Én személy szerint ki vagyok emiatt,mert én nagyon mentem volna külföldre,ez volt a vágyam másképp kivitelezhetetlen lett volna csak így ha kitapossa az utat.

Ezt csak úgy szimplán fogadjam el?


2017. nov. 20. 21:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Szóval ez a te vágyad, de ő tapossa ki az utat... aha...
2017. nov. 20. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Szóval az lényegtelen, hogy ő mit akar? Hogy miért nem akar visszamenni? Miért csak úgy kivitelezhető, ha ő tapossa ki az utat? Annyi nőt láttam már nekiindulni külföldnek.
2017. nov. 20. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Jaaajjj úgy szeretem ezt.

Nyilván ő is illetve együtt terveztük ezt,ketten....

Három kiskorú gyermekemet nem hagynám el .

Ezért volt ez az alternativa,mivel együtt nem tudtunk menni a semmibe.

2017. nov. 20. 21:46
 4/12 anonim ***** válasza:
91%
Értem mit írsz. De olyat vársz el tőle, amit te nem tennél meg. Én csak erre utaltam.
2017. nov. 20. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a megértest.

Megtenném ha nem ilyen élethelyzetben lennénk.

Mellesleg azt sem értem benne hogy miért “szenvedtünk” két es fél hónapot.....

2017. nov. 20. 21:57
 6/12 anonim ***** válasza:
Szia,nélkületek nem bírta vagy az ottani körülményeket?
2017. nov. 20. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Leginkább nélkülünk.ez viselte meg legjobban,meg a sok kábítas amit a kinti ismerősöktől kapott és semmi nem úgy lett kb.
2017. nov. 20. 22:12
 8/12 anonim ***** válasza:
Azért az nem olyan nagy tragédia, hogy a férjed veletek akar lenni... megpróbálta, nem jött be. Te meg sem próbáltad. Akkor mit duzzogsz? És nem az ismerősökre kell hagyatkozni, hanem saját magatoknak érdemes intézni MINDENT. Munkát, szállást, adminisztrációt. Ha komolyan gondoljátok a külföldi munkavállalást, az áldozatokkal jár. Meg kockázattal. Nem kifogàsokat kell keresni, hanem a lehetőségeket és a megoldásokat. És tűzön-vizen keresztül vinni a terveket.
2017. nov. 20. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Itt egyedül a férjed az aki nélkülözött titeket, legfőként a 3 gyereket. Kinemt megpróbálta nem jött be neki. Azért ezt is díjazni kellene.

Nagyon sokan elválnak azok közül akik távol dolgoznak a családjuktól. A pénz nem minden.

2017. nov. 21. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nézd én teljesen megértem a férjedet. Külföldön élek, az első év rohadt nehéz. Igaz nekem se kutyám se macskám nem volt mikor kijöttem, de többször volt olyan, hogy na most maradok vagy megyek.


Most már nekem is van csalàdom, tudom mit jelent ez.


Ráadásul "ismerősre" hagyatkozva soha de soha nem szabad kijönni. Rengeteg magyart vertek / vernek így át. Főleg vendéglátóban és sok helyen az építőiparban is. De ha neked annyira fontos, akkor miért nem mentél te előbb? Jaaa, hogy nem akartál egyedül menni? Akkor tőle mièrt vártad el?


Hidd el, hogy külföldön sincs kolbászból a kerítés, nagyon nincs. Van aki bírja, van aki nem. Ezt sose tudhatod amíg nem próbáltad. Tehát ne ítéld el miatta.

2017. nov. 21. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!