Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van ennek jövője? Mély és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van ennek jövője? Mély és felszínes gondolkodású ember el tudja fogadni egymást hosszabb távra?

Figyelt kérdés

Az exem hasonlóan vélekedett a dolgokról, mint én és kb. hasonló értelmi színvonalon is álltunk. De vele vége lett más okok miatt.


A mostani párom sajnos nem valami művelt, tanult. Nem igazán lát a dolgok mögé és nem érdekli ha megpróbálom tanítgatni, mert emellé a műveletlenség mellé még egy jó adag önfejűség is társul.

Hogy neki jó úgy.

Én sem vagyok egyetemet végzett és sok dolog van, amit nem értek, amihez nem értek, olyan is, amiben ő profi (férfias dolgok), de valahogy mégis... Én mélyebb gondolkodású vagyok, ő meg felszínes. Pl. ha azt mondom hogy zenei ízlésben az én kedvenceim azok, akiknek van mélyebb mondanivalójuk a dalszövegeikben pl. Ákos. (Ő egyáltalán nem érti hogy mikről énekel, nem tud olvasni a sorok között és nem érzi a jelentésüket.)

Viszont ezzel szemben az övé a mulatós és egyéb végtelenül egyszerű sorozatokat néz pl. az a Budapestes, vagy valami exek az édenben... Ezeket nem tudom elviselni annyira agyromboló ostobaságok!

Vagy amikor együtt olvasunk egy cikket, ő két-három mondatot olvas el, mire én már a cikk végére értem.

Még sok példát tudnék mondani, de szerintem ezekből is érthető a lényeg.

Nem emelem magam ki, hogy én okos vagyok, ő meg buta, mert nem. Csak úgy érzem hogy máshogy látjuk a világot.

Ezen lehet valahogy segíteni vagy 2 ennyire eltérő gondolkodású ember inkább hagyja egymást békén?

Mert amúgy jól megvagyunk lassan fél éve.

22 L

23 F



2017. aug. 22. 09:13
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Ennek jelene sincs a szexen kívül, nemhogy jövője.


"(Ő egyáltalán nem érti hogy mikről énekel, nem tud olvasni a sorok között és nem érzi a jelentésüket.)

Viszont ezzel szemben az övé a mulatós és egyéb végtelenül egyszerű sorozatokat néz pl. az a Budapestes, vagy valami exek az édenben... Ezeket nem tudom elviselni annyira agyromboló ostobaságok! "


Amúgy meg szép példa azoknak is akik beszólogatnak 10 év korkülönbségre is, hogy más generáció, - hát tessék: két egykorú és két külön világ.

2017. aug. 22. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Az onfejuseg es a hulyeseg egyutt gyilkos kombinacio, ezt senki nem tudja elviselni akarmilyen gondolkodasu is.
2017. aug. 22. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ebbe egyáltalán minek kezdtél bele? Azon túl, hogy "mert szereted".
2017. aug. 22. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
66%

Ákos vs népbutító sorozatok. Azt kell mondjam hogy teljesen egy szinten vagytok.


Ettől kiégtem:

"Pl. ha azt mondom hogy zenei ízlésben az én kedvenceim azok, akiknek van mélyebb mondanivalójuk a dalszövegeikben pl. Ákos. (Ő egyáltalán nem érti hogy mikről énekel, nem tud olvasni a sorok között és nem érzi a jelentésüket.)"

Ez kész :DD

2017. aug. 22. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Nem azt kértem, hogy eldöntsük ki a hülyébb és ki a jó előadó, de ha ennyire ragaszkodsz a lepontozásodhoz hát tessék!

A többieknek köszönöm

2017. aug. 22. 11:51
 6/10 AchromaticSmarties ***** válasza:
39%

"Nem azt kértem, hogy eldöntsük ki a hülyébb és ki a jó előadó"


Az egész kérdésedben arról beszéltél, hogy szerinted ki a hülyébb és ki a jó előadó.

2017. aug. 22. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 AchromaticSmarties ***** válasza:
34%

Egyébként élnék a gyanúperrel, hogy a kérdező egy hegyi troll:


[link]

2017. aug. 22. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
38%

Akos es a melyseg XD jaj de jot nevettem rajta. O csak patoszos es fennhordja az orrat, de oke, o tenyleg nem atlag popszamokat ir. Ha igazi melyseget akarsz akkor P. Mobil. Nem birom Akost, es hogy mindenki melynek es intellektualisnak tartja, holott ezeket a kozhelyeket a jobboldalon mar husz eve ismerik, csak o most beemeli oket a mainstreambe. O egy ugyes vallalkozo, nem pedig gondolkodo. Ha ezen most megsertodsz, akkor van egy rossz hirem...


A parkapcsolati reszhez: imserek parokat, ahol az egyik sokkal okosabb, mint a masik, nem lehetetlen igy elni, de nagyon sok mindenrol le kell ezert mondani es egy kicsit mindig maganyos leszel. Ahogy telik az ido egyre nehezebb lesz husegesnek is lenned, nagyon fogsz szenvedni, ha egy ferfi elbuvol az intellektusaval. En nem birnek ugy elni, hogy nem tudom tisztelni az eszeert a paromat, nekem ez rendkivul fontos es nem vagyok eleg rugalmas ahhoz, h errol lemondjak. Lathatoan te is szenvedsz, szerintem jobb lenne kulon utakon folytatni, mielott elegedetlensegedben valami sertot vagsz a fejehez. Legkozelebb meg figyelj a jelekre, hogy ne tortenjen meg meg egyszer.

2017. aug. 22. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
43%
Jaja, azon én is megütköztem, hogy valaki Ákossal próbálja magát entellektüellnek előadni. :D Nem sokkal jobb az önámító üresfejűség, mint a butaságára büszke ember. A tartalmatlan sznobizmus meg a hőzöngő ostobaság - gyönyörű páros. :)
2017. aug. 22. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
18%

Ákosnak nagyon mondanivaló? .... wtf?

lassan olvas? éssss???


szted hagyd ott és hallgass ákost és szülj vagy három négy gyereket..

2017. aug. 22. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!