Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg sok lenne? (viták...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg sok lenne? (viták máshol is vannak)

Figyelt kérdés

5 éve vagyunk párommal, fiatal huszonévesek vagyunk.


Kb 2 hetente valami marhaságon összeveszünk...mindketten ludasak vagyunk benne.


Általában jól kijövünk, mindenről el tudunk beszélgetni, de vannak ezek a nyügös időszakok.


Pl legutóbbi eset:

Megkaptam évfordulós ajándékom előre, nagyon örültem neki...s bejelenti hogy el kell mennie céges bulira (amire 2 hónapja nemet mondott miattunk).

Szrul esett...majdnem lerombolta a hangulatom. Majd hozzá fűzte mehetek én is...más programunk lett volna.

Estére minden happy, volt akció. Reggel felkeltem s olyat álmodtam, ami kihozta belőlem a féltékenységet, csendbe elvonultam egy rövid filmet nézni. Felkelt közbe s magamba akartam folytani a féltékenységem, mert tudtam nincs okom aggodalomra, csak az az álom felidegesített.

Mondtam hagyjon egy kicsit amíg megnézem, de felidegesített azzal, hogy nem adott kis időt.

Tudtam...nem tetszett neki az hogy kimondom mi van.


Ilyen baromság miatt szakítósdi van...-.-"

"a sok kicsi összejött"...másoknál komoly témák, sűrűbb viták vannak, de mégis rendesen megvannak. (pl anyámék)


Kicsit odébb mennek egymástól s bocsánatot kérnek... Nálunk minek kell pici bolhából elefántot csinálni?

Bezzeg ha neki van baja menjek odébb s hagyjam, nekem meg tűrni kell.


Mindig kibékültünk, de most valahogy más volt a párom.


Haza mentem s csak kérdezgetem magamtól: Most mi van?


Volt egy nagyobb vitánk kb 1 éve, de akkor mindenhol jelszót módosított.


A mostani "1000%-os" szakításnál meg nem.


Azért tudjuk egymás jelszavait, mert ha egyikünknek dolga van a másikunk válaszoljon s csinálja azt amit kell. (game, megrendelés, továbbítás, az anyós írt stb)



Kicsit káosz van a fejemben, szval nézzétek el. Alig aludtam s lassan mehetek a dolgomra megint.


Olyan sok lenne a havi 2 ilyen szr vita?

Tudom, vannak akik többet vitatkoznak, de mégse tör ki a világháború s szakítósat játszanak.


Azt hozzá teszem mindenbe a kedvébe járok, ahogy ő is az enyémbe...szexben is: Ha nincs kedve egyikünknek, de kicsit játszunk a másikunkkal. (gyors orált kap - ki az a marha aki fáradtan, kedvtelenül megteszi...rajtam kívül...)



#kapcsolat #pár #vita #sok lenne?
2017. nov. 24. 10:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Hosszutavon igen, sok. Nem a vita temaja a lenyeg, hanem hogy allandoan ilyeneken kell magat felidegesitenie az embernek, hogy nem meher ide vagy oda, vagy nem lehet hozzadszolni, mert almodtal valamit, es feltekeny vagy. Mas szinten szar kapcsolata meg ne legyen kifogas..
2017. nov. 24. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Fallen1204 válasza:
30%
És szerinted erre itt találsz választ? Senki nem fogja ezt a "regényt" végig olvasni... xd Egyszerűbb lenne ezt megbeszélni egy barátoddal. :)
2017. nov. 24. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Öt év után már illene tudni, mit akartok egymástól. Hogy néha összekaptok, nem baj, talán ilyen típusú emberek vagytok. De úgy nem lehet jövőt tervezni, ha állandóan felmerül a szakítósdi.
2017. nov. 24. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Felkelt közbe s magamba akartam folytani a féltékenységem, mert tudtam nincs okom aggodalomra, csak az az álom felidegesített. - ha ilyen ostoba indokkal magadba zárkózol, én is piszok dühös lennék.


udtam...nem tetszett neki az hogy kimondom mi van. - de épp ezaz, hogy NEM mondod, hanem duzzogsz egy hülye álom miatt, ahelyett, hogy hozzábújnál, és elmesélnéd.

Talán megnyugtatna, vagy valami, de te inkább elvonulsz a kis világodba, aztán isten sem tudja, mi a szar bajod van.


A soraidból az jön le, hogy tipikus mártír vagy. Ő ne menjen sehová, jaj, te szegény fáradtan leszpod - bakter, megmondod, hogy "bocsi, szívem, álmos vagyok, most nem" - és ezeket mind utólag a fejéhez vágod.


Volt ilyen párom, folyamat azt lestem, min bxa már megint fel magát, min sértődik be, de ő sem mondott semmit - vagy csak "Semmi"-t -, és részéről téma letudva. Aztán UTÓLAG vagdosta a fejemhez.

Piszok gyorsan kidobtam a fenébe.


Szerintem a pasidnak az lenne a LEGJOBB, ha békén hagynád végre.


28n

2017. nov. 24. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
2 hetente veszekedni az marha sok. Hosszú távon szerintem kibírhatatlan. Lehet, hogy máshol még több veszekedés van, de azt én már nem kapcsolatnak hívnám, hanem egy nagy kalap fosnak. Egyáltalán nem vagytok egy hullámhosszon, nincs empátiátok egymás iránt, csak a saját igazatokat fújjátok, a másikat meg sem halljátok, ráadásul nem vagytok őszinték egymással.
2017. nov. 24. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudtok problémákat megfelelő módon kezelni. Eleve nem szabadna hagyni, hogy idegeskedés, duzzogás, összekapás legyen. Éretlenek, gyerekesek vagytok. Egymás támaszainak kéne lennetek az élet minden területén, ehelyett ti harcoltok egymással.
2017. nov. 24. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
90%

Persze h megkaptad elobb az ajandekod.Nemhiaba.

Gondolta bepuncsol mielott elmondja megis megy a ceges bulira.

Nalunk is ez szokott lenni.

Egyutt nem jarunk szorakozni,mert o nem tud tancolni nem szereti a diszkot,ez nem az o vilaga.

Most mar ferj es feleseg vagyunk.Fiatal 26 eves vagyok.

Mivel o nem szeret eljarni bulizni igy arra jutottam h en nem megyek nelkule.Nem olyan fontos nekem.Az egyutt toltott este is tokeletes szamomra.Gondoltam mindig ez nem a vilag vege,amigyse tudnam jol erezni magam nelkule mivel o otthon gubbaszt es meg bulizni jarok..

Aztan tavaly ceges buli napjan benyogi h elmegy utana a fiukkal diszkoba.Hat kopni nyelni nem tudtam.

Eleg szarul esett h velem sosincs kedve...

Persze gondoltam azert fiukkal mas...El is ment,jol be is rugott h szethanyta itthon a vecet.

Nah most 2 het mulva megint lesz.kivancsi vagyok ra elmegy e.

Mi külföldön dolgozunk,nem igazan van olyan baratnö aki bulizni menne.Ök mar mind anyak akiket ismerek ugyh nem is tudnek eljarni.

Ha most elmegy,karacsonykor megyünk haza,ugy elhuzok bulizni mint annak rendje🙂minden nap menni fogok🙂Sajnos kesön jöttem ra h mekkora barom voltam.Ha velem nem megy el,fiukkal elmegy akkor en is elfogok jarni ha hazamegyünk es letojom h egyedül van es unatkozik🙂

Ami a veszekedest illeti nem a legjobb dolog,vitak mindenhol vannak...

megkell tanulni megoldani öket es legfontosabb az öszinteseg.

Legközelebb ne vonulj el a sebeid nyalogatni,hanem beszeld meg vele mit erzel.

2017. nov. 24. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Nem állandó a szakítósdi... A kisebb viták, de nem csak általam... Általa is.
2017. nov. 24. 15:12
 9/12 A kérdező kommentje:

Sose volt megtiltva, hogy ne menjen... Én is mentem csakhogy tőlem el volt várva folyamat jelezzek, de ő részéről meg 0...


S alap hogy felhozom neki. Hahó tőlem elvárod...magadtóleg nem...

2017. nov. 24. 15:16
 10/12 A kérdező kommentje:

Sokszor az volt a bajom, hogy rendesen elmondtam mindent, ha meg elfolytom az a baj...


Ha ő mondja "semmi" hagyjam kicsit, elmerülök a hobbimba. Fordítva?

Nem kell olyanról beszélni, amit nem tudsz. Kérdezz!

2017. nov. 24. 15:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!