Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem tud megvígasztalni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tud megvígasztalni SOHA a párom?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Több mint 4 éve vagyok együtt a párommal, most 3 hónapja, hogy össze is költöztünk.

Már a legeleje óta van egy problémám vele kapcsolatban ami nagyon zavar és nem értek.

Akárhányszor elsirtam magam mellette, szinte sose vígasztalt meg. Csak ül melletem és esetleg beszélgetünk a dologról, de az hogy magához húzzon és megvígasztaljon kb. esélytelen.

De ha Ő sírt én egyből bújtam hozzá, az ölébe ültem megnyugtattam, puszilgattam stb.

EGYSZERŰEN NEM ÉRTEM!

És már többször mondtam neki, hogy erre figyeljen oda, mert nagyon szarul esik, hogy nem csinál semmit.Volt hogy szóltam neki, hogy most mondjuk elkezdhetnek vígasztalni, de akkor se, inkább még ezen is veszekedtünk.



2017. nov. 25. 18:49
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Bullshit. Nem vagyok ilyen gyökér gondolkodású, de le is írtam hogy ha a párom sír én mindig megvígasztalom.
2017. nov. 25. 19:47
 12/15 anonim ***** válasza:
53%
Nem a kérdezőre gondoltam, hanem a GYK-n szokványos megközelítésre :)
2017. nov. 25. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Jaaaa, hát igen... Akkor bocsi a hangvételért 😌😇
2017. nov. 25. 19:59
 14/15 anonim ***** válasza:
96%
Igazából ha már parkapcsolat és nem idegenek,akkor szerintem nagyonis fontos,hogy támogassák egymást. Egy párkapcsolat nem azért van,mert milyen jól hangzik. Érzelmi,lelki,testi éstékek vannak benne. Kérdező megértem a problémád. Én nem szembesültem még ilyesmivel,de azt hiszem amilyen lelkisek vagyunk (én és a párom is) nem tudnánk figyelmen kívül hagyni a másikat. Sokszor egymás vállán sírunk. Ikyenkor látszik kire mennyire lehet számítani.
2017. nov. 25. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
73%
Ha a kifejezett kérésex ellenére sem képes ennyire, akkor simán egy érzéketlen debil.
2017. nov. 25. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!