Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem tud megvígasztalni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tud megvígasztalni a párom?

Figyelt kérdés
A párom nem egy érzelgős típusú ember. Én belátom sokat idegeskedem feleslegesen, számára aprónak tűnő dolgokon (iskola, barátnők), de mégis úgy érzem, néha azért mondhatna pár jó szót. Egyszerűen nemt tud nekem szépeket mondani. Szeretni szeret, azt szokta mondani. Persze csak akkor, ha elköszönünk egymástól - túlzásba nem viszi ezt sem. Szerintetek ez így jó? Minden fiú ilyen rideg, vagy azért akad olyan is, aki kitudja fejezni érzelmeit szavakkal is?
2012. márc. 19. 21:49
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
80%

Szia!


Nem minden fiú ilyen. Pl. én ki tudom fejezni szavakkal is az érzelmeimet. A Barátnőmet is meg tudtam vígasztalni, ha olyan volt a helyzet.

2012. márc. 19. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Csináljatok sok közös programot!Ne a 4 fal között legyetek!
2012. márc. 19. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 piicur ***** válasza:
Nem minden srác ilyen. Oké, nekem pl. tényleg mázlim van barátommal, ő elég komolyan tudja venni az ilyen dolgokat, de rajtad is múlik! Pl. megteremtheted az "aktuális érzelgős helyet". Jó, ezt nekem így fura leírni (első komoly kapcsolatomat járva), de szerintem tényleg így van. Pl. sétálhattok este, kézenfogva, leültök beszélgetni, akkor elmondod mit érzel. Nem tudom, de én azt tapasztaltam, hogy emberek előtt annyira nem akar érzelgős lenni, de amikor kettesben vagytok, és te megnyílsz neki, akkor simán;) próbáld ki:)
2012. márc. 19. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Az én párom, ha valami problémám van, vagy könnyesedik a szemem, szabályosan kellemetlenül kezdi érezni magát és félve tekintget rám, hogy "magamhoz tértem e már" és normális fejem van e megint.


de.

vannak srácok, akik értenek a nők nyelvén, tudnak vigasztalni, udvarolni. az én tapasztalatom sajnos az, hogy pont ez a jellem az, aki nyitott megcsalásra, mivel könnyedén alakítanak ki új nőkkel kapcsolatokat és könnyen válnak szimpatikussá.


szóval cseppet se bánd, hogy ilyen a barátod, mert az ilyen jellem az, aki kitart melletted, nem másnak csapja az empátiát.

2012. márc. 21. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
85%
Én olyan vagyok, mint az utolsó válaszoló barátja. Rosszul vagyok az ilyen helyzetekben, rendesen, fizikálisan rosszul, ha valakit sírni látok. Vigasztalni is képtelen vagyok, ha komoly dolgokról van szó. 17L
2012. márc. 21. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Azért van itt a kérdés, mert a szerelem kategóriában általában komolytalanok írnak. Ott nem lehet tanácsokat kérni, mert oda tényleg "tinik" járnak. Mi nem vagyunk már tinik, (26) és csak szerttem volna tudni, hogy másoknak mi a véleményuk erről. Nem kell idegeskedni mindjárt kedves utolsó. Egyébként valakinek a párja is a családhoz tartozik, nem igaz?!
2012. márc. 21. 21:32
 7/16 anonim ***** válasza:
90%

Adnék egy fontos tanácsot, ha elfogadod egy 18 éve boldog kapcsolatban élő férfitől.

Tudom magamról, hogy a "pasik" általában nem érzelgős típusok. Ha ráeszmélek erre, igyekszem azonnal kicsit udvarolni a feleségemnek. De ez nem menne, ha ő nem segítene. Odajön, dorombol mint egy kiscica, mosolyog, meg efféle "női praktikákat" dob be. Ennyi egymással töltött idő után már tudja, mivel tud kizökkenteni a család bajai miatti aggódásaimból, és rávenni, hogy foglalkozzak vele. Az nekem is felüdülés, de az tény, hogy nem mindig egyszerű váltani. A te párod is ilyen lehet. Biztosan tényleg szeret. Van módja, hogy felrázd, és a saját módodon tudtára hozd, hogy hiányzik neked a törődése. De ezt nem azzal éred el magadban, hogy várod a sült galambot és a rossz tulajdonságait kezded magadban számolgatni.

Mindig a jóra nézz vele kapcsolatban, mert ha nem is úgy látszik, ő tényleg szeret téged, csak biztonságot nyújtasz neki, és nem mutatja ki. Vagy csak nem tudja, hogy te hogyan szeretnéd, hogy szeressen.

Ne ide írj, beszélgess vele, főzz neki olyan vacsorát, amit szeret, és evés közben faggatózz felőle, mik foglalkoztatják, és egyszer csak ő maga fog rájönni, milyen jó, és odaadó lelki támasza vagy neki.

2012. márc. 22. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Nem mindenki ilyen. Az én első férjem volt ilyen "rideg" 10 éves házasságunk alatt 1-2x mondta csak, hogy szeretlek, nem volt gyengéd, nem volt egy jó szava sem. Én nem ilyen vagyok, ez nagyon hiányzott. Nem mondom, hogy ez volt az ok, amiért elváltunk, de ez is benne volt, hogy elhidegültünk egymástól. A második férjem teljes ellentéte szerencsére, naponta többször mondjuk egymásnak, hogy szeretlek, ha elmegyünk egymás mellett, megsimítjuk egymást. Nekem ez kell a mindennapi életben. Ha te is ez a típus vagy, akkor elhiszem, hogy nem jó ez így, azt magadnak kell eldönteni, hogy elfogadod-e, a párod nem olyan. Nyilván azért ez nem "válóok", de hosszú távon azért elhidegíti a feleket.
2012. márc. 22. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Még egy apróság.

Megfigyeltem, hogy minden kapcsolat ott kezd el tönkre menni, mikor elkezdi várni, hogy a másik tegyen valamit, és eszébe sem jut, hogy ő tegyen. Azt szajkózza: "Én már mindent megtettem, de ő még le se sz..."! Ekkor már vége van. Ebből lesz a veszekedés (bezzeg én így, te meg úgy! te ezt sem, meg azt sem, én pedig ... ...). Azok, akik úgy élnek együtt, hogy a másikért vannak, őket szolgálják, az ő kívánságaikat lesik, lemondanak saját vágyaikról legalább részben a másikért, még ha ezt csak az egyik fél teszi is, idővel a másik is feleszmél, így harmonikussá válik a kapcsolat.

Az emberek együttléte, különösen a családi kapcsolat minden tagjának a közösért történő önfeláldozása miatt fog jól működni. Az önzőségből csak sértődöttség lehet, és szakítás, harag.

2012. márc. 22. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Én nő létemre nem tudok mit kezdeni az ilyen helyzetekkel.

Főleg azért, mert nálam az ilyen problémák nem problémák, és én sem szeretem, ha piszkálnak, mikor bajom van.

2012. márc. 22. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!