Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megcsalnátok a barátnőtöket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalnátok a barátnőtöket (komoly kapcsolatra gondolok) vagy a feleségeteket, egy sokkal jobb nővel?

Figyelt kérdés
Mert az én férjem megtette. Kíváncsi vagyok, a férfiak őszinte válaszára. Nők is megírhatják, ha esetleg megcsalta a párjuk. Azért tettem hozzá a kérdéshez hogy jobb nővel, mert szerintem a férjem azért csalt meg mert ez a kurv@ egy bombázó. És visszafogadnátok ezek után? (2 hónapja könyörög) Szeretem nagyon de úgy érzem nem tudnék bízni benne.
2010. febr. 17. 23:34
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
4%
ja, a férfiak már csak ilyenek. ezért nem akarok én férjhez menni. inkabb legyek szeretői státuszban, akkor még mindig jó nőnek számitok. bár nem szivesem lennék ebben, mert nem szeretném szétturni mások házasságát.
2010. febr. 17. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
100%
Hát még nem sok jobb nőt láttam, de ha látnék, akkor sem. Én megbízható ember vagyok.
2010. febr. 17. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
100%
ne fogadd vissza. a helyedben továbblépnék, akármilyen nehez is.
2010. febr. 17. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a barátnőm a legjobb nő a világon :) Külsőre is :)
2010. febr. 17. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 A kérdező kommentje:
Azon vagyok hogy tovább lépjek, de nagyon nehéz, 4 hónapja született meg a kisfiunk és a kislányunk (ikrek), és ő megcsalt rá 2 hónapra a saját házunkban. Még felfognom is elég, főleg túltenni magam a dolgon. Van rajtam +10 kg súlyfelesleg, megváltozott a külsőm a terhesség miatt,de ez ok arra hogy megcsaljon? Egyszerűen nem értem az okát, minden jó volt köztünk (szex is) és ezt tette.
2010. febr. 17. 23:43
 6/32 anonim ***** válasza:
100%
hülye kérdés.. nyilván nem.
2010. febr. 17. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
100%

Én nagyon lojális vagyok, soha nem csalnám meg még a szponzorom sem(hogy átmegyek egy másikhoz), nemhogy a barátnőm.

Szerintem a megcsalás azért egy nagy hiba, mert ha kitudódik, akkor habár a kapcsolat még lehet, hogy megmenthető, viszont soha nem lesz a régi. Ha kimarad 10 percre, te nem arra fogsz gondolni, hogy az M0-son dugó volt, hanem arra, hogy ki ágyában van vajon... És rosszabb pillanataiban az adott fél felhántorgatja majd, hogy "de bezzeg én megbocsátottam...". Hogyha valóban nagyon megbánta, és te úgy érzed, hogy tudsz vele ezek után még együtt élni, akkor bocsáss meg neki. Hogyha nem, akkor pedig... A végső döntést te hozod meg!

(Oké, hogy szebb nálad, de vajon értékesebb is amúgy?Nem hinném, mivel elcsábítani egy nős férfit...)

Kitartást neked:

K.A. 17/F

2010. febr. 17. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:
hülye kérdés? lehet.. de az én férjem megtette :( 5 év házasság és két közös gyerek ellenére is.
2010. febr. 17. 23:46
 9/32 anonim ***** válasza:
78%
Es az esetleges kovetkezoben biznal? Idealisat nehez talalni. En megbocsatanam. Engem is megcsaltak, en is megcsaltam. Probald ugy felfogni, hogy az egy fizikai kapcsolat volt. Ha beleszeretne masba, az mas dolog, akkor jobb szetmenni. Szerintem.
2010. febr. 17. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
100%
komoly kapcsolatban biztos nem csalnám meg, főleg csak azért mert jobban néz ki.
2010. febr. 17. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!