Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás, vagy esküvő?

Figyelt kérdés

2 éve vagyok együtt a párommal, idén nyáron lenne az esküvőnk. Mostanában azonban nagyon eltávolodtunk egymástól, úgy érzem, már nem szeret, nem törődik velem. Eleinte próbáltam meggyőzni, hogy változtasson, mert így csak szenvedek, de szerinte ő nagyon is jó hozzám. Idő közben megismertem valakit, aki teljesen más. Sokat találkoztunk, és bár semmi nem történt még köztünk, érzem, hogy nagyon szeret.

Próbáltam már nem gondolni rá, nem találkozni, de kegyetlenül hiányzott, képtelen vagyok egy napot is kibírni, hogy ne beszéljünk.

Ezzel szemben viszont szakítani nem tudok a vőlegényemmel, mert félek, hogy megbánnám...


2010. jún. 1. 15:38
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
80%
Hát, ha nem is szakítotok, de így összeházasodni...nem is szereted őt. Mi lesz évek múlva? Undorítóbbnál undorítóbb válás. Nem tudom milyen idős vagy, de gondold végig még egyszer kit is szeretsz és mit is akarsz valójában. Éreznél lelkiismeretfurdalást ha megcsalnád?
2010. jún. 1. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell feltétlenül szakítanotok, de jobb lenne szerintem elhalasztani az esküvőt. Kétlem, hogy egy esetleges válásra nagy szükségetek lenne. Várjatok az esküvővel, csak akkor vágjatok bele, ha mindketten 100%-ig biztosak vagytok benne.
2010. jún. 1. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
100%

Beszéld meg a vőlegényeddel hogy mi is van köztetek.

A másik pasival meg beszéld meg hogy szeret e vagy csak ismerkedik/barátkozik

2010. jún. 1. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
46%

Ez egyszerű esküvő előtti zavarodotság. Hidd el, jobban jársz, ha pároddal egybekeltek, és nem azzal az új "valakivel". ;)


Szóval, inkább esküvő

2010. jún. 1. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

22 vagyok.

Már így is lelkiismeret furdalásom van, de nem tudok mit tenni.

Szeretem, ragaszkodok hozzá, de már mindig mindenen csak vitázunk. Beszéltünk már az esküvő lemondásáról, és szakításról is, de ahogy kimondtuk, nagyon rossz volt mindkettőnknek, és el is vetettük ezeket az ötleteket. Ez után pár napig minden oké volt...aztán megint vita...

2010. jún. 1. 15:45
 6/15 anonim ***** válasza:
24%
Inkább válás.
2010. jún. 1. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
80%
szakítsál vele nem érdemes bele menni!!!!
2010. jún. 1. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
70%
Akkor azt tudom tanácsolni, hogy szakítsd meg a kapcsolatot a 3. féllel, a pároddal pedig menjetek el hétvégén valahová. Nem kell drága helynek lennie :) Jelképesen tegyetek úgy a hétvége végén, mintha egy dobozban ott felejtenétek a problémáitokat. Hülyeségnek hangzik, de komolyan mondom neked, hogy segíthet. És így az esküvőt sem kell elhalasztani :)
2010. jún. 1. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Csak annyira nehéz szakítani. Még mindig arra várok, hogy olyan kedves, és törődő lesz, mint régen, mikor beleszerettem...
2010. jún. 1. 15:49
 10/15 anonim ***** válasza:
22%
Esküvő
2010. jún. 1. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!