Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Te támogatnád a kötelező...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te támogatnád a kötelező apasági vizsgálat bevezetését?

Figyelt kérdés
Szerintem nagyon hasznos lenen, egy csomó kellemetlenségtől kímélné meg a családokat és a gyermekeket is. Ma is sokan élnek úgy, hogy nem is tudják biztosan, hogy ki a gyerek apja. A kötelező apasági vizsgálattal az megszűnne.

2017. nov. 29. 14:37
1 2 3 4 5 6 7
 1/66 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem felesleges lenne. Ha valaki bizonytalan ki az apa akkor az csináltassa meg, de nem értem minek kéne minden családra ezt ráerőltetni.
2017. nov. 29. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/66 anonim ***** válasza:
39%
Igen, sok visszaélést előzne meg. Valami olyat olvastam, hogy magyarországon az apukák kb 20% nem apuka... csak azt hitették el vele. És a világban hasonló arányok. De egy ilyen miatt megint sok pénzzel húznák le az embereket, vagy ha "ingyenes" akkor a politikusok erre alapozva lopnának még többet, hiszen a mészáros és mészáros vizsgálatonként 1 milliót kapna az államtól.
2017. nov. 29. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/66 A kérdező kommentje:
#1 Pont azért, hogy mindenki biztos lehessen benne, hogy ki az apa. Egy orvosi vizsgálat mégis csak erősebb, mint hogy ki mit mond.
2017. nov. 29. 14:42
 4/66 anonim ***** válasza:
44%
Igen.
2017. nov. 29. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/66 anonim ***** válasza:
85%
Felesleges kötelezővé tenni vagy kiterjeszteni. Ugyanakkor nem lehetne minden esetben tudni, hogy ki az apa csak annyit, derül ki, hogy feltételezett személy igen vagy nem. Értelmesebb dolog lenne inkább a gyermektartás apasági vizsgálathoz kötése szerintem, mert abban az esetben van értelme.
2017. nov. 29. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/66 anonim ***** válasza:
74%
Igen, támogatom.
2017. nov. 29. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/66 anonim ***** válasza:
59%

Normális párt kell választani, aki mellett fel sem merül ilyesmi.

Aki meg olyan párt választ, az számoljon vele hogy esetleg más gyerekét neveli.

2017. nov. 29. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/66 anonim ***** válasza:
82%
Nem. Válásoknál, gyerektartás és gyerekelhelyezés megállapításánál igen, de amúgy nem. Tökéletesen rendben lévő családoknál, ahol se anya, se apa nem kételkedik az apaságban, a válás pedig nincs képben, csak a friss szülők felesleges zaklatása lenne. Képzeld el hogy most szültél, el vagy foglalva a szülés körüli tennivalókkal, meg az új családtaggal, és még végighurcolnak egy elég megalázó procedúrán hogy válaszoljanak egy kérdésre amire senki nem kereste a választ.
2017. nov. 29. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/66 anonim ***** válasza:
90%
De nincs mindenkinek erre igénye. Bennem soha fel se merült, hogy nem az enyém lenne a gyerek. Ismerősi körbe se tudok róla, hogy ebből bármiféle kellemetlenség lett volna. Szerintem több értelme van akkor elvégeztetni egy ilyen tesztet, ha valaki bizonytalan. Csak úgy kötelező jelleggel nem vezetném be.
2017. nov. 29. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/66 anonim ***** válasza:
30%
A legtöbb kellemetlenség nyilván akkor lenne, amikor kiderül az eredmény. Lenne néhány komoly meglepi. És végre fény derülne a rengeteg csalfa nő mesterkedéseire és kihasználós életvitelére. Én támogatnám a dolgot.
2017. nov. 29. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!