Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Inkább ne jöjjek vele össze,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Inkább ne jöjjek vele össze, mert aggaszt mit szólnának hozzá az emberek?

Figyelt kérdés

Elég nagy korkülönbségről van szó, 24 évről, a férfi javára.

Sokat gondolkoztam azon, hogy mi lenne ha összeköltöznék vele... mit szólnának az emberek, ha megtudnák, hogy vele járok?

Ő nem kapna semmilyen jelzőt, én viszont igen, lehet addig kapnám érte a megjegyzéseket és a beszólásokat, amíg el nem költöznék a városból.

Másrészt tartok attól is, hogy anyuék nem tudnák elfogadni, hogy ennyi idős lenne a párom.

A húszas éveim közepén járok ugyan, de mégiscsak a lányuk vagyok, és ők éppúgy tartanának az emberek véleményétől mint én.


Mit tegyek? Látva a jövőt szakítsam meg vele a kapcsolatot?


2017. nov. 29. 18:25
 1/7 anonim ***** válasza:
87%
Ha mindig a külvilág véleménye szerint élsz, sose leszel boldog.
2017. nov. 29. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Ilyen félelmek nélkül sincsen semmi értelme az ilyen kapcsolatoknak.
2017. nov. 29. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
75%
Kérdező! Te egyáltalán nem látod a jövőt... Ne az emberek szájától félj, hanem a kettőtök jövőjét nézd... Nagyon gyerek vagy még, a kérdésedből is látszik.
2017. nov. 29. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
82%
Inkább attól félj, hogy a korotokból adódó ellentétek hány hónapon belül fognak véget vetni a kapcsolatnak. Te fiatal vagy, élned kéne nem egy 50es pasi mellett tengődni, akivel már családot alapítani sem éri meg.
2017. nov. 29. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
88%

Nézd... én láttam ilyen kapcsolatot. Amikor először láttam a párt (még idegenek voltak), azt hittem, hogy apa-lánya párost látok.

Aztán kiderült, hogy férj és feleség.

Aztán jobban megismertem őket.

És rájöttem, hogy az első benyomás tökéletesen helytálló volt: tényleg egy "lány" ment hozzá az "apjához".


Nem lett happy end, no.

2017. nov. 29. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én éltem ilyen kapcsolatban, nem tudom ki-mit szólt hozzá, nem is érdekelt.

12+ év után, két szép gyerek után lett vége, és nem a korkülönbség miatt.

De ne költözz össze vele, - a soraidban semmi komoly érzelem, nemhogy szerelem nem látszik.

2017. nov. 30. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Ha ennyire aggódsz a vélemények miatt akkor semmiképpem , mert fontosabb neked a külvilág véleménye mint a kapcsolatotok
2017. nov. 30. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!