Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Aggaszt vőlegényem viselkedése...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aggaszt vőlegényem viselkedése. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Az előző 2 hónapban minden ok nélkül(?) teljesen megváltozott. Velem általában normálisan viselkedik, de folyamatosan beleköt mindenkibe. Ez pont tegnap történt, és ezzel már nagyon betelt a pohár, hogy egyik ismerőse elkezdett vele beszélgetni valamiről, és vőlegényemnek teljesen más volt arról a dologról a véleménye, ezért elkezdte mindenféle módon sértegetni, amíg az a bizonyos ismerőse ott nem hagyta.

Felvette a kapcsolatot az egyik régi barátjával, ez történt 3 hete és azóta majdnem minden napját inkább vele tölti. Emiatt beszéltem vele, és folyamatosan mellőzte a témát. Azt is felhoztam, hogyha ennyire nem érdeklem már őt akkor semmi értelme összeházasodni. Erre ő elkezdett velem veszekedni hogy nekem semmi sem jó, neki is kell egy kis szabadidő.

Most nem tudom hogy a gond velem van-e, de ha tényleg komolyan gondolná a jövőnket, nem viselkedne így.


20/N


2015. jún. 28. 01:04
 1/10 anonim ***** válasza:
92%
Egyetértek. 20 éves vagy. Semmi okod belemenni egy eleve szarul induló házasságba.
2015. jún. 28. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
66%
Elvileg 4 év kell ahhoz, hogy valakit teljesen megismerjünk, nektek ez még nem sikerült...
2015. jún. 28. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
36%

20 évesen vőlegény?

Szerintem mindketten éretlenek vagytok a házassághoz ő meg pláne nem élte ki magát.

Ha valakinek akkora szabadság igénye van azt hagyni kell menni annak nem való még a házasság.

A házasság sem börtön de az épp arról szól, hogy egy kicsit jobban együtt vagytok.

Ha bunkó akkor meg jobb ha nem tervezel vele közös jövőt.

Ráérsz még férjhez menni nem árt ha a pasival kb. 2-3 évet lehúztok egy fedél alatt.

2015. jún. 28. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
20%
Ő hány éves?
2015. jún. 28. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
47%

Jajj harmadik... nekem osztálytársnőm (egyetemről) 19 évesen ment férjez. Na és?

Ahol pénz, pénz a mozgató, ahol meg érzelmek, ott meg az.

HÚÚÚÚ!!!

Mellesleg keresztszüleim is 18 évesen keltek egybe, azóta is hátasok!

2015. jún. 28. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
62%

" vőlegényemnek teljesen más volt arról a dologról a véleménye, ezért elkezdte mindenféle módon sértegetni,"


Ez sajnos aggresszív magatartásra vall, ami előbb vagy utóbb a házasságotokban is jelentkezni fog, amikor nem ért Veled egyet, s akár még verésbe is átcsaphat (először csak egy pofon, stb) Ha pedig nem tudsz hatni rá, akkor nyilvánvlóan az Ő akarata érvényesülne a házasságotokban.


Valószínűleg bepánikolt a kötöttségtől (házasság) - én inkább hagynám...

Nagyon-nagyon magánvélemény, de én ebben az esetben meglépném azt, hogy elmondom neki: nem kényszer a dolog, visszaadom a jegygyűrűt, ha félsz a házasságtól.

Kíváncsi lennék, erre mit lép. Ha megkönnyebbül, akkor hadd menjen - nem a Te párod. Ha ragaszkodik hozzád, akkor nem menthetetlen a kapcsolat.

(Nem alaptalanul osztom az észt - én már adtam vissza gyűrűt)

2015. jún. 28. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
20/N? Miért akarod ilyen fiatalon lekötelezni magad? Főleg úgy, hogy látszólag nem is ismered a vőlegényedet? Mióta vagytok együtt?
2015. jún. 28. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Még nem késő elküldeni a fenébe. Hacsak nem vágysz arra, hogy egy agresszív bántalmazóval élj együtt, aki majd lelép haverozni, téged meg otthon hagy a gyerekkel, és, ha szólni mersz érte, még meg is gyepál. Jobb, ha most lépsz, ha nem ilyen jövőt akarsz magadnak.
2015. jún. 28. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Akkor szoktam mindenkibe belekötni,ha valami olyan problémám van ami csak gyűlik-gyűlik magamban,és a környezetre vetítem ki.Semmi köze az adott személyekhez.Próbáld kideríteni mi konkrétan a problémája,beszélgess egy kicsit vele.A régi barát is hatással lehet rá negatív irányban.
2015. jún. 28. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 omba ***** válasza:
0%

Ok nélkül semmi se történik, ilyen változás sem.

Most csak egy olyan oldalát ismerted meg, amit eddig nem, - lehet még pár ilyen.

Én se gondolom, hogy siettetni kellene az esküvőt.

2015. jún. 28. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!