Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Manapság miért van olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manapság miért van olyan kevés nő, akinél azt érzem, hogy szívesen feleségül venném és gyermeket nemzenék neki?

Figyelt kérdés

Nem érzem az átütő nőiességet a legtöbbnél, hogy jó anya, feleség lehetne. Mi az oka ennek?


Kort, nemet is!


2017. nov. 30. 14:03
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
25%

"soha nem akartam gyereket, nem vagyok gondoskodó típus, de nem tettem ettől függővé a nőiességemet."


Haha, szivi, nem igazán te döntöd el magadról, mennyire vagy nőies.

Nem kicsit vagy egoista...

Ekkora arccal csodálkoznék, ha lenne palid.

2017. nov. 30. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
83%

11-es, ez mióta egoista? Mert nőnek érzi magát attól függetlenül is, hogy nem akar gyereket?

Ezt utálom egyébként, hogyha egy nő határozottan kijelent vmit meg nem egy álszerénykedő tapétavirág, az már egós. Pasi meg 1000x nagyobb bunkóságokra is mennyire férrrrrfias meg istencsászár. Meg az nem egós, hogy beszólsz egy nőnek, hogy örülhetsz, hogy lehet palid.

2017. nov. 30. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Normális esetben olyan nő, akinél azt érzed h szívesen feleségül vennéd és gyereket nemzenél neki, csak egy lehetne...
2017. nov. 30. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

Miért, régen (?) több nőnél érezted hogy feleségül akarod venni?

Én is csak egy férfihoz vagyok hajlandó csak hozzámenni, a többihez eszembe sem jutna. De ez nem azért van mert elkorcsosul a férfi nemzedék, hanem mert normális ember nem akar minden szembejövő egyénnel összeházasodni akinek a nemiszerve alkalmas a gyereknemzésre.

2017. nov. 30. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!