Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudtok megbizni a párotokban?

Figyelt kérdés

Hogyan sikerul valakiben teljes mertekben megbizni?

Hogyan tudtok nyugodtak maradni ha a parotok elutazik,ceges bulira vagy diszkoba megy?

Megse fordul a fejetekben hogy a nagy bizalommal visszaelnek?

Eleg sokat csalodtam eletemben,bizok a paromban Se azert motoszkal bennem mivan ha megint olyan naiv leszek mint eddig.

Lesz megint ceges bulija es megy utana diszkoba is.

Egesz ejjel nem tudok aludni mig hazanem er,annyira felek h tortenik valami ami miatt vege lehet a hazassagunknak.

27 evesek vagyunk,6eve egyutt,1 eve hazasok vagyunk.

Minell tobb ideje vagyunk egyutt annal jobban ugy erzem egyre tobb az esely h a ferfi felrelephet.

Szeretnem hinni h soha az eletben nem tortenik ilyen,de annyi hutlenseg tortenik a kornyezetemben is.

Hogyan sikerul nektek bizni a masikban,hinni h veletek hutlenseg nem fog tortenni?

Ferfiak szerintetek egy ferj tud nemet mondani a lehetosegekre?

Tud egy eleten at egy nőnek élni?

Tudom hogy a párom huseges tipus,a noket azert megnezi ha velem van.

Volt ra pelda h szemezett mar masik novel mig mellettem ultem.

Ettol fuggetlenul soha nem csaptam balhet,de irtoan fajt.

De bizom benne h soha sem lenne kepes ra h megcsaljon,mivel nagyon eliteli ezt a dolgot


2017. dec. 2. 14:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
1%
sehogy,minden ffi félrelép,majd rájössz,neked már 1 év után mással szemez a párod,mi lessz később? megbizhatatlan pasi.ráfázol.
2017. dec. 2. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
45%

Egy kapcsolat a bizalomra épül.


Ne gondolj ilyen dolgokra mert ezek csak felerősítik a féltékenységet.


Más tedd mindig izgalmassá a kapcsolatodat, érzetesd a pároddal hogy szereted hogy pozitívan mindig meg tudod lepni, szeresd. Ez a legjobb amit tehetsz ez helyreállítja a kételyektől való félelmeid irányába kúszó gondolataidat.


Gondolj jóra. Légy hálás a sorsnak azért amid van.


Remélem tudtam segíteni kérdező.

2017. dec. 2. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
82%

"Volt ra pelda h szemezett mar masik novel mig mellettem ultem. " Ne haragudj, de ez elég tuskó szokás, a másik semmibevétele. Nem arról van szó, hogy ne flörtölhetne, nézhetne meg másokat is, de ha te mellette vagy és így aládvág az elég prosztó. Én ilyet soha nem csinálnék párom jelenlétében.

Amúgy az meg tévhit, hogy a férfiak legnagyobb csalfák, jó sok nő lépett félre a környezetmben. A hűség döntés kérdése.

Kevés embernek való a monogámia, viszont ha állandóan ezen feszül valaki, akkor a meglévő bizalmat is alááshatja.

De érdekes, te a megcsaláson görcsölsz, miközben nyilvánosan alázgat?

2017. dec. 2. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
16%

én éppen egy hete világosítottam fel egy nőt, hogy a párja 1 éven át velem kavart a háta mögött.


szóval sajnos simán megtörténhet, és nem mindenki lesz olyan gerinces, mint én, hogy közölje veled, és vállalja a saját felelősségét.

2017. dec. 2. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Úgy, hogy nagyon jól ismerem, jó emberismerő vagyok. Ennyi a titok.

Ahol, és ahogy összeismerkedtünk, az kitűnő szűrőrendszernek tekinthető hogy tudjam, nem tipikus majommal jöttem össze. :D

2017. dec. 2. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
92%
4, vicces vagy. 1 éven át kavart veled a párja háta mögött és még te beszélsz gerincről? 😂 Összepasszoltok a pasival.
2017. dec. 2. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
36%

nem ismered a részleteket, így elhamarkodottan ne ítélj.

ha részletek érdekelnek írj privit

2017. dec. 2. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen fasziban en sem tudnek megbizni, de az mas kerdes, hogy nem is pazarolnam ra az eletemet. Alazza az ostobakat az ilyen viselkedessel.

Normalis ferfiakban meg lehet bizni. Csak a te ferjed sajnos nem az a kategoria, aki egyaltalan tisztelne teged.

2017. dec. 2. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Az a szemezes annyi volt h eszre vettem h egy csaj sokat bamul felenk,elkezdtem nezni a parom szemet es azt lattam h o is nezte a csajt meg a csaj is ot,nem az a kemeny szemezes volt.Bar igazatok van...

Elvalok mert a parom 6 ev alatt megbamult tobbszor egy not,esetleg talalkozott a tekintettuk neha.

Es akkor milyen no lennek?

Uristen te buta ez a no,ilyenert elval??

mert kb mindenhol ezt olvasni ha egy no meglatja h mast nez a parja akkor egy prűd meg onzo dog.

Akkor mi a helyes??hol talalni olyat ferfit aki soha soha

nem nez meg mas not???esetleg par pillantassal nem

noveli az egojat?

Talalni olyan ferfit??Ferfiak van ilyen koztetek???

Aki a felesegen kivul mas nore ra se nez??akarmilyen csinos is legyen??

Egyszerubb ha elmek apacanak nem?

2017. dec. 2. 16:13
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

“Talalni olyan ferfit??Ferfiak van ilyen koztetek???” - van bizony, a férjem. :) Nyilván vannak szép nők rajtam kívül, ill. nálam szebbek, de soha nem nézegetett meg szemezgetett más nőkkel, úgy, hogy én ott vagyok, ez taplóság, és baromi megalázó. Amellett elég jól ismerem, és tudom, hogy ha adott esetben egyedül/haverokkal meglát egy szép nőt, nem fogja nyálcsorgatva bámulni, mint a szalonnát a hentespultban, max megállapítja magában, hogy milyen szép... és ennyi. Nagy különbség. Nem minden pasi tapló.

Az eredeti kérdésedre viszont csak annyit tudok válaszolni, hogy nagyon jól ismerem a férjem. Igazából ennyi. Nem is tudnék olyan házasságban élni, ahol nonstop attól kell (?) rettegnem, hogy megcsal-e... így mi értelme az egésznek?

“szerintetek egy ferj tud nemet mondani a lehetosegekre?” Persze hogy tud, többek közt ez különbözteti meg az embert az állattól, hogy képes az ösztönei felett uralkodni, ill. fel tudja mérni, hogy egyes tettei milyen következményekkel járhatnak. Amúgy meg ahogy valaki írta előttem is; a hűség nem azt jelenti, hogy soha nem kívánunk meg senki mást, hanem egyszerűen döntés kérdése.

2017. dec. 2. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!