Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy tudtatok újra megbízni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudtatok újra megbízni a párotokban?

Figyelt kérdés

1 évvel ezelőtt a párom hatalmasat hibázott, majd még pár kisebb hazugsággal is lebukott.

Teljesen elvesztettem minden belé vetett hitemet.

Fél éve ez nem változott.

Ugyan nem bukott le azóta, de egy szavát se tudom elhinni, annak ellenére, hogy nagyon szeretném.


Most jutottam arra a pontra, hogy ez már nem tartható fent, le kell zárnunk, ha nem változik bennem semmi.


2016. márc. 10. 16:30
 1/10 anonim ***** válasza:

Csak magaddal szúrnál ki, ha bíznál benne, ne akard!

Gondold el, hogy téged sose ver át többet. De másokkal is úgy viselkedik, hogy becsapja őket, hazudozik, ilyen a természete; nem derogálna neked ilyen emberrel mutatkozni az utcán?... Igencsak tönkretenné a jóhíredet egy ilyen kapcsolat, maradta tolláról, embert barátjáról.

2016. márc. 10. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
*madarat
2016. márc. 10. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Sehogy. Pedig adtam elég időt arra, hogy ez megváltozzon, de nem sikerült.
2016. márc. 10. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
sehogy. bár nem is érdekelne akkor már.
2016. márc. 10. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%

Hótt egyszerűen.

1. nincs csillió százalékos megbízhatóság. TE sem vagy csillió százalékban megbízható, bármit is képzelj magadról. (Számold össze, hányszor késtél el életedben valahonnan - ha soha, sehonnan, akkor valószínűleg tegnap születtél... várjál, lehet, hogy koraszülött voltál - nem jó! Szóval inkább tegnap FOGANTÁL...)


2. a megbízhatóság csak annyit tesz, hogy valaki kiszámítható. Ha kiszámíthatóan rosszat tesz neked (pölö ha jó csajt lát, akkor biztosan ráhajt), akkor is pontosan ugyanannyira megbízható, mint ha jót tenne (példánknál maradva, NEM hajt rá - sőt, elhajtja). A lényeg, hogy te tudod, hogy milyen helyzetekre mit lépne.

Érted?

2016. márc. 10. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
76%

Megbízható = nem hazudik, nem tesz a hátam mögött olyat, amivel megbánthat, őszinte.

Az, hogy elkésik valahonnan, nem megbízhatóság kérdése. A kiszámíthatóság szintén nem az.

2016. márc. 10. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
6: Én is ezt akartam írni.
2016. márc. 10. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Sajnos az elveszett bizalmat elég nehéz visszaszerezni. Kérdés, hogy tett-e érte valamit, hogy jobban bízzál benne? Hozott-e érted áldozatokat? Kért-e bocsánatot?

Mert én akkor tudnék (talán) újra bizalmat szavazni, ha ezeket megtenné.

2016. márc. 10. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

#6 #7

Természetesen jogotokban áll kétségek közt tölteni az életeteket. Továbbá mindenkiben csalódni.

2016. márc. 10. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

9: Ezt hogy érted?

Mért kéne kétségek közt tölteni az életemet, ha csupa becsületes emberrel veszem körbe magam, aki sosem ver át?:)

2013-ban csináltam egy nagyon szigorú szűrést az IWIW-es ismerőseim közt: kitöröltem az ismerőseim közül mindenkit, akinek csak kis hajlama is van rá, hogy ne azt mondja 100%-ig, amit gondol (súlyosabb esetben ennek igazolására még elmélete is van), vagy ne azt tegye, amit mond, vagy nem azt gondolja, amit érez. 540 emberből kb 13-mat kellett kitörölnöm.

2016. márc. 11. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!