Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért lehet ez? Szerintetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lehet ez? Szerintetek meg lehet oldani?

Figyelt kérdés
Két és fél éve vagyok együtt a párommal, úgy gondolom elég jó a kapcsolatunk, voltak kisebb problémáink de mindig meg tudtuk beszélni illetve oldani őket. Hivatásából adódóan viszonylag sokat van távol, amikor hazaér sokszor fáradt, egyre inkább elege van a munkájából. Az utóbbi hónapokban megváltozott a szexuális életünk, csökkent az együttlétek száma. Erről beszéltünk, azt mondja fáradt, feszült én ezt meg is értem. Az évfordulónk alkalmából elutaztunk wellnessezni, vettem egy gyönyörű szép fehérneműt, amiről tudott is, de este amikor felhoztam, hogy felvenném neki, elutasított. Már másfél hónapja nem is szeretkezünk. Az egészben csak az a fura, hogy rengeteget beszélünk, nagyon törődő és érzem hogy szeret. Az, hogy megcsal teljes mértékben kizárt. Valakivel volt már hasonló? Nagyon szeretném megoldani ezt az egészet, már próbáltam többször beszélni vele, de mindig csak ugyanazokat mondja, hogy én nem tudom ő mennyire elfárad, milyen rossz neki és hogy sokkal nagyobb problémái vannak mint ez. Bármilyen tanácsot szívesen meghallgatok. 21/L
2017. dec. 2. 19:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

"Az, hogy megcsal teljes mértékben kizárt."


nem, hidd el nekem, egyáltalán nem teljes mértékben kizárt.


33/F, aki látott már falón pókot, karón varjút, etc.

2017. dec. 2. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
70%
Másfél év utan én a baratnőmet szét szedtem az ágyban,nem elutasitottam.Főleg ha pont nekem akar ki öltözni.Csatlakozom az elsőhöz ne legyél te olyan biztos abban. 21F
2017. dec. 2. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Ha fáradt vagy depresszív, az igenis okozhat vágycsökkenést. Mi az a sokkal nagyobb probléma?
2017. dec. 2. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
8%
“én nem tudom ő mennyire elfárad, milyen rossz neki és hogy sokkal nagyobb problémái vannak mint ez” - és ezen mit nem értesz? Jól hangzik, hogy te nagyon szeretnéd megoldani, de igazából csak az a lényeg számodra, hogy többet keféljetek, nem a párod lelki világa, ill. valós problémái. A fent idézett mondattal kellene valamit kezdeni, nem ledegradálni, hogy “mindig csak ugyanezt mondja” - akkor talán lehet, hogy ez az igazság, nem...? - hanem mondjuk belemenni...
2017. dec. 2. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
56%
Hát beszéljétek meg, mik azok a nagy problémák. Ha nem mondja el, nem tudsz segíteni. Az ijesztő, ha a gondjai még a welneszezésre is elkísérik, és képtelen összebújni veled. Az első lépés tehát, hogy megosztjátok egymás között a problémákat. A következő, hogy megpróbáltok megoldást találni rá. Ha sikerül, jó, ha nem sikerül, akkor külső segítséget kell kérni. A jelenlegi helyzet nyilván tarthatatlan hosszabb távon.
2017. dec. 2. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
ez így nem kerek valahol el van ásva a kutya.... azt érzem hogy te nagyon szereted de sajnos a párodnál valami gond van két éves kapcsolatban naponta kellene szexelni....
2017. dec. 2. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Kedves negyedik, szerintem te nem értetted meg mi a valós probléma. Nem az a gondom, hogy már nem "kefélünk" annyit. Itt a miért a lényeg, hogy nem mondja el nekem a problémáit, így nem tudok rajta segíteni, hiába szeretnék.

Egyébként katona a hivatása, sokat van a határon és ez nagyon leszívja az energiát. Ezen kívül jól megvagyunk, amikor itthon van minden időnket együtt töltjük. Többieknek köszönöm a válaszokat!

2017. dec. 2. 20:03
 8/13 anonim ***** válasza:
Én nem zárnam ki, hogy megcsal. sokat távollévő katona... lehetősége bőven van rá.
2017. dec. 2. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem lehetséges, hogy megcsal vagy pedig a fáradtság miatt lehet, hogy pont merevedési problémái vannak és nem mer erről beszélni. 35N
2017. dec. 2. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
74%
Hát, ezt nagyon át kellene beszélni, mert 2,5 év kapcsolat után, nagyon nem normális dolog, hogy másfél hónapja nem szeretkeztetek.
2017. dec. 2. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!