Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerelmes lettem egy alkalmazo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes lettem egy alkalmazottamba. Mit kéne tennem?

Figyelt kérdés
Egy fiatal lányról van szó. 20 éves. Szex volt köztünk már több alkalommal, de most úgy érzem, hogy belé szerettem. Nekem van feleségem és 2 gyerekem. Válni nem szeretnék, mert annak a gyerekek isznák meg a levét. A feleségem nem tud róla, bár gyanakszik, hogy van valakim, mivel a cégemből adódóan sok fiatal lánnyal vagyok munka kapcsolatban, és voltak sokan akik bepróbálkoztak nálam és én gyakran engedtem is a csábításnak.. De ez a lány más, vele úgy érzem nagyon jól összeillünk minden téren. A szex is nagyon jó vele és sok mindenben hasonló az érdeklődésünk. Mindketten szeretünk utazni, világot látni. Mit kellene tennem szerintetek? Az lenne legjobb ha a feleségem benne lenne ilyen szerelmi háromszög jellegű történetben, de erre nem sok esélyt látok. 47/F

2017. dec. 4. 16:45
 1/9 anonim ***** válasza:
97%
Még is, mire számítasz? Maradjál a nejed mellett. Nekem is volt, még nagyobb korkülönbséggel is, de soha nem gondoltam egy pillanatra sem, hogy vele kéne tovább élnem. A család, szent és sérthetetlen. A nők meg csak szex.
2017. dec. 4. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Mutasd e kérdést asszonykádnak...segít iránymutatást adni.


Ha ilyen sz@r alak vagy s tojsz asszonyra-gyerekekre-nem is szereted őket, legalább válj el férfiasan.

Ilyen lapító fatert minden gyerek gyűlölne...

2017. dec. 4. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Micsoda értékes nő lehet aki a családos főnökével hentereg....(?)


Reggelente azért leköpöd a tükrödet?


Ez úgy lenne fair' ha a nejednek is lenne egy 25-éves szeretője.

Nyitott házasságban talán.Így nem!

2017. dec. 4. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
93%

Nemrég volt itt egy kérdés/bejegyzés ahol a Hozzád hasonló férfi elhagyta a családját a fiatal lányért, aki miután anyagilag nullára futtatta egyszerűen kidobta.


Érdemes megkeresned és elolvasnod mielőtt hasonló helyzetbe kerülsz.


Ráadásul vezetőként még nagyobb az esélyed arra,hogy a lány a "rangodra", pénzedre pályázik.

Nem biztos,hogy így van, de nem hiszek abban,hogy óriási szerelem dúl egy fiatal lányan egy jóval idősebb pasi iránt.

2017. dec. 4. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Bízz benne, hogy ha a feleségednek szeretője lesz (v. van), neki lesz bátorsága elhagyni téged.
2017. dec. 4. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Hasonlo erdeklodes :"D. Igen, o is szeretne a vilagot latni a te penzeden. Nem veletlenul kuratta le magat a hazas fonokevel :"D. Mutasd meg a felesegednek a kerdest, o majd eldonti hogy akar e veled lenni.
2017. dec. 4. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
jó nagy m*rha vagy vénségedre...
2017. dec. 4. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A szerelmet a jo szexel osszekeverni az elet egyik legnagyobb hibaja:-)))Nezd, egy 20 eves kiscsaj folyamatos valtozasban van, utazni, elni akar szarnyprobalgatni es persze lehetseges h most ugy erzi h szerelmes beled de ezt komolyan venni kb olyan mintha a kisfiam azt mondja h pilota akar lenni, de ket honap mulva ezt allatorvosra valtoztatta.


Hulyen hangzikbde ugyanaz a kategoria.


Nem azt mondom h szakits vele hanem azt h ne vedd komolyan, mert ket veglet van: az egyik h elhagy egyik percrol a masikra, a masik pedig az h nem tudod levakarni magadrol:-)Egyik sem idealis, a koztesseghez pedig tapasztalat, erzelmi intelligencia kell ami 20 eves kolykokben csak ritkan van,


A felesged szemeben ez a szerelmi haromszog ajanlatbegy biztonsagi jatszmanak szamitana azaz nem akarod eldobniba feszked, meg az otthon kenyelmet csak valaki ujat kiprobalni, ezt meg lassuk be keves feleseg ertekeli;-)))

2017. dec. 4. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Hát biztos a feleségednek is van szeretője, mert egy ilyen embert, mint te, nem hiszem, hogya pénzén kívül másért is szeretne. Szóval ne aggódj.

27 évvel fiatalabb csaj? Jó vicc.

Mondjuk jó tudni, hogy ilyenek, mint te lehetnek vezető beosztásban, a normális emberek meg el vannak nyomva.

2017. dec. 5. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!