Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehetek szerelmes egyszerre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek szerelmes egyszerre két férfibe?

Figyelt kérdés

Az egyikőjük már régóta a barátom, anno én szerettem volna többet, de szex szinten lehetett csak mérni a kapcsolatunkat.

Most lett egy egy párom, imádom, nagyon szeretem őt és komolyan mondom álom pasi.

A barátom szerelmes lett belém, rájött, mit veszített velem.

Én pedig mindkettejüket szeretem. Nem tudom mit tegyek. Szívem szerint együtt lennék mindkettőjükkel.

26L


2017. nov. 23. 17:28
 1/10 anonim ***** válasza:
88%

Nem!

Te összevagy zavarodva. És hülye vagy olyankor.

Mint minden ember.

2017. nov. 23. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát én nem a barátom választanám. Persze most hogy foglalt lettél máris kellenél neki?
2017. nov. 23. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
59%

Lehet. Poliamoriának hívják. De az is lehet, hogy csak nem mersz dönteni.


Ha tényleg mindkettejükkel akarsz lenni, akkor kérdezd meg őket, hogy mit szólnak hozzá.

2017. nov. 23. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Adj esélyt az újnak ha normális veled.A régivel már rég összejöttetek volna,ha az lett volna a sorsotok.
2017. nov. 23. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ismerj meg engem és akkor kiírhatod hogy már egyszerre háromba 😉
2017. nov. 23. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Velem csinálta már ezt lány mint amit most te a “pasiddal” :) Jó érzés... :))
2017. nov. 23. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
25%
Ekkora egy érzelmi sérült nőt...:/
2017. nov. 23. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
9%
Nem lehetsz
2017. nov. 23. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem lehetsz. Ez csak fellángolás inkább, élvezed, hogy végre többet akar tőled, legyezi a hiúságod. Te döntsd el, mit akarsz, de ne játssz velük. Tarts ki valami mellett.
2017. nov. 24. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Demény József ***** válasza:
Hallgass a szívedre :-)...különben úgy fogod érezni...valami kimaradt az életedből :-) Aztán az egyik majd lemorzsolódik :-) Tudom én...sőt érzem pár ember háborgását...meg hogy nem becsületes..oké...ja igen...azt nem írtad...külön-külön lennél velük együtt.....vagy egyszerre :-)
2018. nov. 3. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!