Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Miért pont az 'alfahím...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Miért pont az 'alfahímek' kellenek nektek?

Figyelt kérdés

Nem is tudom igazán,hogy jó kategóriába írom-e a kérdést.Sokat gondolkoztam ezen,de nem jöttem rá,hogy miért van így.Nem akarok általánosítani,de akár a közösségi portálokon barangolva,akár az utcára kilépve is ezt látom.Egy csinos,kedves,bájos lány akiről az ember ránézésre megállapítja,hogy szeretetre,megbecsülésre és gyengédségre van szüksége,egy irgalmatlanul durva,bunkó,trágár szavakat használó tirpák pasival van együtt.Ahogyan én észrevettem ezek a lenyalthajú,kívül szakáll belül semmi srácok rózsaszín pólóban stb...ezek az igazi selyemrambók,akik alfahímként szerepelnek a köztudatban.Elég sok kérdést láttam ezen az oldalon,hogy mit tegyen a lány a barátjával aki megalázza más emberek előtt és szexuálisan is.Ahogyan megfigyeltem ez a 15-18 éves korosztályra a legjellemzőbb.

Nem értem ha nem érzik így jól magukat akkor miért vannak mégis együtt ezekkel a pasikkal?

20/F


2010. jún. 1. 22:19
1 2
 1/17 anonim válasza:
talán azért mert "menőnek" hiszik őket, és az jó dolog ha egy csaj egy ilyen "menő" sráccal jár.. igazából én sem tudom erre a megfelelő választ.. de szerintem így van és utálom az ilyet.
2010. jún. 1. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Női logika....soha nemfogjuk megérteni!
2010. jún. 1. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Személy szerint én is utálom.Nem irigységből,de gyűlölöm amikor az ilyen nyápicok lenyúlnak minden lányt! :)
2010. jún. 1. 22:25
 4/17 anonim ***** válasza:

Fiúk! Ti miért mindig a plázap*csákra buktok?

Ennyit erről...

2010. jún. 1. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Ha a plázapic$ákra buknék akkor nem fogalmazódott volna meg bennem ez a szerény kis kérdés!
2010. jún. 1. 22:31
 6/17 anonim ***** válasza:

Jó kérdés, pedig lány vagyok. Tényleg idegesítő, hogy van egy lány, övé az egyik "legjobb pasi", aztán panaszkodik, hogy milyen rosszul bánik vele a srác.

Mondjuk rendes barátom van, nem a tipikus "díszb.uzi". :)

2010. jún. 1. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Nem tudom, ki mondta neked, hogy a fent említett pasik alfahímek. Nem azok. Azok, aminek mondod. Bunkó parasztok.
2010. jún. 1. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

A kérdés általánosít. Én ki nem állhatom az alfahímeket, nagyon idegesítőek. Szerencsére nekem normális barátom van :)

17L

2010. jún. 1. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:
Én nem sűrűn látok plázalibácskákon kívül lányokat ilyen tömör gyönyörökkel.
2010. jún. 1. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Nem kellenek nekem sem, bár kiesem a korosztályodból... Inkább alig találni normális pasit, aki nem játsza az alfa hímet L/19


Normális pasikról: 3 napja én is azt hittem, hogy normális pasim van. Aztán úgy hajított ki ok nélkül, hogy csak néztem.

2010. jún. 1. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!