Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ugye vannak még olyan férfiak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugye vannak még olyan férfiak, akik nem gondolják úgy, h a nők csak szexre kellenek?

Figyelt kérdés
Nyilván vannak és nyilván nem a gyakorikérdésről vonom le a következtetést, de hihetetlen, h minden nap látok olyan kérdéseket, mint azt a mai észlényt, aki még arra sem érdemes, h meghívjon sörre. Még szerencse, h nem csak ilyen megkeseredett pasik vannak...de ugye vagytok itt normálisak is, akik nem így gondolkoznak?
2011. szept. 19. 19:49
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
én ugyan lány vagyok, de kijelentem, hogy vannak és szerencsére az én ismeretségi körömben tömegesen is előfordulnak :)
2011. szept. 19. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 BlackSword ***** válasza:
Persze, hogy nem csak a szexre... Mert vannak olyan dolgok, amikért nem lehet a kormányt hibáztatni...
2011. szept. 19. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:

Kell valaki, aki hoz sört meg szendvicset .... :D


Na de a viccet félretéve, úgy gondolom, hogy egy férfi csak egy nővel tud teljes életet élni, és itt az élnin van a hangsúly. Az élet része a szex, de azon kívül még rengeteg részletből áll és normális esetben kell is állnia, és ezek döntő többségéhez viszont kell egy nő, velünk van.

De úgy gondolom ez fordítva is igaz.

2011. szept. 19. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:

egy aki kimaradt :P


19:55-ös voltam

2011. szept. 19. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
Igen, vannak még ilyen férfiak. 22F
2011. szept. 19. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 Tajparaszt ***** válasza:
Igen, vannak.
2011. szept. 19. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
27%
Illik néha meghívni a fiúnak a lányt, de amelyik lány ezt rendszeresen el is várja, az tényleg csak szexre jó.
2011. szept. 19. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
61%
Ja bocs, félreértettem amit írtál :) Egyébként vannak olyan nők, akik tényleg semmi másra nem jók szexen kívül (pl. plázacicák és egyéb ribik), de nem mind.
2011. szept. 19. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Igen, szerencsére vannak.
2011. szept. 19. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
ajj most kicsit megnyugodtam. első te meg szerencsés vagy, bár hála az égnek, az én fiúhaverjaim is a normális kategóriából valók :)
2011. szept. 19. 20:31
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!