Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért baj, hogyha ajándékot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért baj, hogyha ajándékot küld nekem?

Figyelt kérdés
A párommal távkapcsolatban élünk a szüleim csak azt tudják róla,hogy barátok vagyunk mert elég fura lett volna nekik,hogyha egy számukra idegenbe szerelmes a lányuk akivel csak neten keresztül beszél.Megvolt az első találkozásunk persze a szüleim is tudnak róla,hogy mi taliztunk.Akkor is kaptam tőle ajándékot és most szeretne nekem karácsonyra küldeni ismét ajándékot de a szüleim nem értik,hogy minek kell neki folyamatosan rám költenie.Tudom,hogy felnőtt nő vagyok már ki kell állnom a párom mellett és ne hallgassak a szüleim de én majd a következő talin akarom elmondani,hogy ki is nekem ő mert az sokkal jobb szerintem mintha megmondanám hé szülök amugy azért küld nekem ajándékot mert a párom.Viszont őt se akarom megbántani annyira bele élte már magát,hogy küld nekem valami apróságot természetes viszonozni is fogom. Nem értem miért akadnak ki a szüleim azért mert kapok tőle sokszor ajándékot.Baj lenne,hogy ajándékot kapok?
2017. dec. 5. 21:25
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
12%
Mert semmi értelme ilyen baromságokra pénzt költeni. Én abszolút egyet értek a szüleiddel, meg kell szépen mondani a párodnak, hogy nem kell az ajándék, ne költsön rád. Nagyon könnyű átesni vele a ló túloldalára, és nem ezzel kéne egymásnak imponálni.
2017. dec. 5. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
46%
Összesen egyszer találkoztatok?
2017. dec. 5. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
26%
Te is küldesz neki? Ha nem, akkor ez csak egy kedves régi orosz rajzfilm a "Worker&Parasite" legújabb epizódja.
2017. dec. 5. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
69%
Ha ez baj nekik, mekkora baj lesz az, ha párodként mutatod be a férfit, akivel az életben egyszer találkoztál. Lesz nagy meglepetés 😄 /A felnőtt nőségedet emiatt egy kicsit vitatom, ne haragudj.../
2017. dec. 5. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
77%

Nincs ebbe semmi rossz, rossz aki a rosszat látja benne.

Aki valakinek fontos annak szeret örömet szerezni ennyi.

Unalmas már ez a sok rosszindulatú károgó varjú itt a gyakorin.

2017. dec. 5. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
75%
Nincs ebben semmi rossz, csak az itteni filler baxoknak.
2017. dec. 5. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
72%
Esetleg ne jelentsd be minden egyes alkalommal, hogy "Hé muter! Nézd megint kaptam a Józsitól egy plüss péniszt".
2017. dec. 5. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
0%

#6


Szerinted tisztességes dolog, ha valaki mindig csak kap, de vissza nem ad semmit? Bár ezt könnyen le szokták tudni "az örüljön, hogy adhatott" dumával. Elég diktátoros.

2017. dec. 5. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Kicsit mintha mindenben a rosszat látnátok.

végén kiderül hogy egyenlőségjelet tesztek a kifinomult prostitúció és az ajándékozás között. Vicc..


Inkább azon kéne elgondolkodni hogy hova lett a mai társadalomból az udvariasság a jómodor a romantika az önzetlenség.


Mert aki ad az csak hátsó szándékkal adhat, és aki elfogadja meg kihasználja a másikat?


Nem akarok belelátni a lelketekbe de ez némi személyiségi torzulásra vall és megkeseredetségre amit itt ügyesen palástolnak sokan a nagy élet tapasztalt bőlcsességgel minek tanubizonysága sok esetben mindössze az egyén szegénységi biznyitványa, belső örlődései, elégedetlenségei és traumái.


Kérdező minden rendben van veletek jó romatikázást és sikeres hosszútávú párkapcsolatot kívánok nektek!:)

2017. dec. 5. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
23%

#9


Az ajándékozásnak KÖLCSÖNÖSNEK kell lennie, különben egyoldalú az egész, és nem igazán jó az amikor az egyik fél egy idő után átmegy kvázi szolgába akinek fő feladata mindig újabb és újabb dolgokat venni amit a másik nagy kegyesen elfogad vagy még bele is köt, rosszabb esetben átvitt értelemben "odasóz", hogy többet hozzon.


Nem kell fillérre pontosan kölcsönösnek lenni, de azért ne legyen egyoldalú sem, ha hosszabb távra vetítjük ki.


Pl. ez rossz:


Karácsony: X ad Y-nak valamit

Névnap (Y): X ad Y-nak valamit

Születésnap (Y): X ad Y-nak valamit

Random ajándékokat is ad X


Karácsony: X bekaphatja, nem kap semmit, mondja Y

Névnap (X): Mit akar már megint, örüljön, hogy itt vagyok

Születésnap (X): Anyagias szar, már megint várna valamit, bezzeg én az elmúlt hónapban csak három dolgot kaptam tőle

Random ajándék: Az az ő dolga!

2017. dec. 5. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!