Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miert nem akar parom velem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert nem akar parom velem beszelgetni?

Figyelt kérdés
4 eve vele vagyok van kozos gyermekunk is. Reggelrol kezdodik h csak jon megy a lakasban, nem szol. Hazaer este ugyanez van. Miert nem akar velem kommunikalni? Hiszen baratokkal vagy ha vendegunk van vagy ha telefonal olyan kedvesen elbeszelget mindenkivel
2017. dec. 8. 00:42
 1/8 anonim ***** válasza:
45%
Mert a quantum együtthatók közötti interferenciát számolgatja minden reggel és este. Ilyenkor pedig a párjától azt várja, hogy hagyja békén
2017. dec. 8. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
És a barátok vendégek mit kérdeznek tőle, és mit mesél nekik? :)
2017. dec. 8. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
91%

Ès te mièrt nem kommunikálsz vele?


Csak annyira kène, hogy megkèrdezed: Te, Józsi, mièrt nem szólsz hozzàm egèsz nap?

Tudom, nagyon bonyolult lehet...de azért a kèpessègeidet csak nem haladja meg ez a mondat!

2017. dec. 8. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
91%
És mikről szoktál beszélgetni vele TE?
2017. dec. 8. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Baja van veled, vagy a kapcsolatotokkal úgy általában, vagy valami monotónia felőrölte és belefáradt. Én is hasonló helyzetben vagyok.
2017. dec. 8. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Hát ha TE sem szólsz hozzá, mégis mit vársz?!


Én nem tudnék úgy létezni, hogy a kedvesem csak kóvályog a lakásban egyetlen szó nélkül.

Fél perc után már beszélnék, vagy megkérdezném, mi baja, stb.


Nyilván a te reakciódra reagál így.

2017. dec. 8. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Vagy nem szeret, vagy beleunt a monotoniaba. Egyik hetvegere passzold le a gyereket es mozduljatok ki. Vesd fel ezt es nezd a reakciojat
2017. dec. 9. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Na, ez is csak ideszrt egy hülye kèrdèst, aztán meg bszik a továbbiakra... 😒
2017. dec. 9. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!