Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a barátom nem akar velem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a barátom nem akar velem facebookon beszélgetni, de személyesen minden nagyon jó, akkor van okom aggódni?

Figyelt kérdés

Érzem, hogy mennyire szeret, érzem a nézéséből, az öleléséből, és mondja is. Viszont facebookon nem szokott keresni, telón sem, csak ha talit egyeztetünk. Egyébként elég sokat vagyunk együtt, és olyankor minden annyira tökéletes... Csak félek, hogy ez esetleg gond lehet, h nem beszélünk facebookon, mivel az összejövős időszakban rengeteget cseteltünk, és most is fent vagyunk mindketten, de már nem ír. Van okom aggódni?

20/L


2015. febr. 23. 12:31
 1/5 anonim ***** válasza:
0%

Tehát fogalmazzuk meg másként: jól elvan veled, ha szüksége van rád, máskor meg egyszerűen félretesz. Mindez azóta van így, hogy ténylegesen összejöttetek.

Szerintem te magad is meg tudod válaszolni a kérdésedet.

2015. febr. 23. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem a fb körül forog a világ, sőt. Az csak egy eszköz. Attól függ, hogy mennyi az a sok idő, amit együtt töltötök? Ha tényleg sok, akkor nem feltétlen gond Bár azért én szoktam telón/neten is beszélgetni vele. DE ha tényleg sokat vagytok együtt, hagyd, hogy egyedül legyen. nem vagyok összenőve. :) 24L
2015. febr. 23. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 October15 ***** válasza:
100%

Van okod... meg neki is.

Legalábbis én [REC] [ez 1 spanyol horror]-ként élem meg mikor valaki arra alapozza a kapcsolata halálát, hogy nem ír facen nem likeolja a képem HOVATOVÁBB A MOCSOK SZEMÉT felvett valakit ismerősnek a másik nemből... A világ megérett a pusztulásra Putyin küldd az atomot!

2015. febr. 23. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Figyi, én személy szerint utálok telefonon és chat-en beszélgetni, ezeket a beszélgetéseket a leheto legrovidebbre fogom. Szerintem az a lényeg, hogy személyesen klappoljon minden. Ha kelloen sok idot toltotok egyutt, és ekkor minden okés, a helyedben nem aggódnék. De kérdezz rá nála, hogy miért nem keres ezeken a csatornákon. Lehet, hogy szimplán o is utálja ezeket. Foleg, ha napkozben elfoglalt a munkája stb. miatt.
2015. febr. 23. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 B.Dávid ***** válasza:
100%
Én mindig is utáltam a csetes beszélgetéseket. Tele kínos smileyk-kal meg szivecskékkel, amivel igyekeztek a szeretetet kifejezni. De ez lenne a szeretet fokmérője ?? Viszont ha személyesen látjátok egymást, akk se feltétlenül beszélgettek, hanem hosszan megölelitek egymást. Az ilyen csetes szivecskék ezt hivatottak pótolni, de ez abszurd. Amikor cseten beszéltem az "exemmel" (azért az idézőjel, mert nem voltunk együtt, csak nagyon akartam) én is folyton csőpögtem neki h de megőlelném, meg jó lenne már együtt lenni, pedig tudtam h ez csak sóvárgáshoz vezet. Nem kínoz mindkettőtöket azzal h de jó lenne ... mikor tudja h akkor és ott erre nincs mód. Ha a személyes találkozás során azt érzed h minden rendben, akk nem kell aggódnod
2015. febr. 23. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!