Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm családja új barátot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm családja új barátot akar keresni a barátnőmnek. Igazuk van?

Figyelt kérdés
A barátnőmmel már tíz éve vagyunk együtt. Ő 26 én 29 éves. Ő dolgozik már régóta(elég szar helyen) én pedig még egyetemre járok. Ő már évek óta szeretett volna összeköltözni, de én még nem dolgoztam soha, tehát nem tudtam volna megteremteni nekünk az alapot amiből építkezhetünk. A családja eddig nagyon szeretett, de pár éve barátnőm már össze akart volna költözni, gyereket is szeretne, a családja meg már konkrétan az arcomba kérdezték, hogy mikor jegyzem már el a lányukat. Oké, hogy tíz éve vagyunk együtt, de legalább az egyetemet hagyhatnák kijárni nekem. Aztán most hirtelen elkezdték rábeszélni barátnőmet egy ismerős srácra, aki már dolgozik, van kocsija és ő is családot szeretne. Ez nem undorító? Tényleg csak ez számít manapság?

2017. dec. 8. 10:13
1 2 3 4 5 6
 1/55 anonim válasza:
93%
LoL
2017. dec. 8. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/55 anonim ***** válasza:
91%

29 évesen, már nem nappalin kéne egyetemre járni,ez igaz.

De ha ti ezt megbeszéltétek, hogy te most azért tanulsz, hogy jobb melód legyen, és több fizetésed?!

Egy napot sem melóztál még életedben? ORvosira jársz? mert ha nem, akkor nem értelek, mert van levező is minden szakon.

Amúgy építkezés előtt nem ártana egy albiban kipróbálni az együttélést.

2017. dec. 8. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/55 anonim ***** válasza:
81%
10 év után azért már illő eljegyezni a lányt.Szerintem.Azt az egyetem mellett is meg tudnád tenni,ha akarnád.
2017. dec. 8. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/55 anonim ***** válasza:
84%
Minek eljegyezni, ha nem laktak együtt sosem?? Hogy facebookra ki lehessen tenni?
2017. dec. 8. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/55 A kérdező kommentje:
Levelezőire járok egyetemre, de olyan kemény, hogy még így sincs mellette konkrétan életem és alig tudunk barátnőmmel találkozni, nem hogy még dolgozzak is mellette. (már mester szak és nem orvosi)
2017. dec. 8. 10:20
 6/55 anonim ***** válasza:
82%

az ilyen kapcsolatok rövid éltűek, hisz első szerelem lehetett ha 16,19 évesen jöttetek össze.

Barátnőd továbblépne, te viszont még nem tartasz ott. Ha ezt nem tudja elfogadni, akkor nincs is értelme együtt maradni.

Mondjuk nem értem mire számít a család, mert oké hogy 10 év,de elég fiatalon kezdtétek.

Ja és ha barátnőd nem csap ezért hisztit a családja felé erősen elgondolkoznék a továbbiakon.

2017. dec. 8. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/55 anonim ***** válasza:
82%

levelező az péntek+szombat

mit csinász h-cs között? ne mond, hogy tanulsz mert a nappalisok nem tanulnak heti négy napot!

Ne haragudj, én is járok levelezőre most meló mellett és párom is OKJ-zik, heti két este 10re ér haza munka mellett(!)!


Mégis mit tanulsz? Mert ezek után bazira érdekelne

2017. dec. 8. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/55 anonim ***** válasza:
82%

#2: Van egy csomó olyan egyetemi képzés amit nehéz elvégezni, legalább annyira mint az orvosit, így nem a képzés az oka ha valaki tíz évig jár egyetemre.


#3: Ebben nincs olyan, hogy "illő". Ez nettó marhaság viszont az nagyon nem illő, hogy a család elkezd ilyen szinten belefolyni ebbe a dologba, ez valóban undorító, főleg, hogy még kiszemeltjük is van.


29 évesen valóban egy kicsit későn vagy az egyetemista léthez és elég ciki, hogy nem dolgozol, ennyi idősen tényleg a saját lábadon kellene állnod. Az eljegyzés, az esküvő, az építkezés, a közös élet viszont felnőtt dolgok. Nem mások pénzén kellene felnőttesdit játszani, márpedig míg nem tartod el legalább saját magad, nem vagy felnőtt. Építkezés előtt egyébként valóban össze kellene költöznötök legalább egy évre, mert amíg nem éltetek együtt, nem ismeritek igazán a másikat.

2017. dec. 8. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/55 anonim ***** válasza:
100%
Gáz, hogy a család akar ebbe beleszólni. DE a barátnődnek joga van átgondolni a helyzetét, ha nem elégedett vele és akár új párt keresni, ha nem érzi boldognak magát.
2017. dec. 8. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/55 anonim ***** válasza:
68%

29 évesen egyetemre járni? Hányszor buktál? Hány éves a szak, 10? Ha soha egy percet nem dolgoztál, és mondjuk évvesztes vagy, akkor is 19-20 évesen kezdhetetted az egyetemet, az pedig 10 éve volt már.

Szegény lányt sajnálom csak, hogy egy ilyen kis puhap.cs, mamahotelben boldogan éldegélő óriás bébi barátja van, mint te.

10 évet nyugodtan letagadhattatok, mert 16-19 évesen volt "divat" hogy mindenki otthon lakik, eljegyzés persze még gondolati síkon se, hétvégén meg "tali"...

Fel kéne nőni! Én a szülőket megértem.

26 éves a lányuk, "csak egy" barátja van, holott már 10 éve kapcsolatban él, plusz szeretne gyereket, de nincs hozzá partner.. mi van akkor, ha a lánynak több évig kell próbálkoznia a teherbeeséssel? 40 évesen szüljön? Te meg még kitudja hány évig szeretnél ingyenélő léhűtő lenni..

2017. dec. 8. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!