Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tudnátok ajánlani erre az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tudnátok ajánlani erre az esetre? Infók lent.

Figyelt kérdés
Barátnőmmel már lassan 2 éve leszünk együtt, és én már elég régóta szeretném, hogy szájjal, azaz orálisan elégítsen ki. Ezt csak mihaszna csomagoló fóliával, illetve óvszerrel teszi, ami sokszor kellemetlen, meg számomra is egy bizonytalan érzést ad, és nem esik jól...oké, adtam neki időt, ezt nem lehet mondani, mert másfél éve várok arra, hogy normálisan megcsinálja. Sokszor át is vágott már a buta ígéreteivel, de soha nem lett ebből semmi. Természetesen én mindig nagyon szeretek neki mindent megtenni amit csak kér, és én rendszeresen elégítem őt orálisan, mert szereti. Az a baj, hogy akármennyire próbálom magam hozzászoktatni ahhoz, hogy én szeretem őt, és elfogadom, hogy neki nem megy az orál, annyira nem megy ez az egész...számomra az orál nagyon fontos. A legfőbb baj az, hogy már elég régóta más lányra vágyok, más lányokra, akiktől szeretet várok, mert a mostani barátnőmtől (akibe szerelmes vagyok, akármit teszek is) nem érzem, hogy elég törődést, szeretetet kapok. Tudtok valami tanácsot erre az egészre? Igen, sokat beszéltünk már erről, de igazából "sz@rik" bele, jön az egyáltalán nem őszinte sajnálom szavaival.

2017. dec. 8. 23:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
87%
Ha te többször beszéltél neki erről, akkor nincs mit tenni. Megszoksz vagy megszöksz, sajnos ez van.
2017. dec. 9. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Éron91 ***** válasza:
65%
Nem lehet hogy baja van az ízével,szagával,formájával? Minden szex előtt legyél tiszta ápolt,előtte fürödjetek meg,utána pedig a jó öreg csokiszirup,tejszinhab,fagyi bármilyen rávezetés lehetséges szerintem. Vicces pajkos fogadásba is belevehtitek ezt hogy na ha ez meg az lesz vagy cserebere. Mondjuk megmaszírozlak cserébe lenyalogatod a far..kamról a tejszinhabot. Ha szeret megpróbálja vagy törekszik rá,ez azért nem akkora probléma. Ha az análról lenne szó a nők sokféleképp gondolkodnak és azon nehéz változtatni,de ez azért nem ekkora probléma. Az írásod végéből azért az jön le hogy nem is biztos hogy szeret ha így érzel. Ezen azért gondolkodj el szerintem.
2017. dec. 9. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
83%

szopjad le magad!


mindig behányok az ilyen fasziktól, akiknek az orál élet-halál kérdése.

lehet, hogy büdös a farkad, és undorodik.

2017. dec. 9. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
37%

Az én férjem képzeld a 7 közös evunk alatt Soha(erts ugy h egyszersem) elègitett ki oralisan?

Hogy miert?gondolom rossz tapasztalat valamelyik elozo kapcsolatabol...

Hogy miert nem hagytam el?miert nem vagyom mas ferfi utan?

Mert nem az oral a világ közepe!

Lehet jolesne,de eroltetni nem fogom!

Elvagyok nelkule,oral nelkul is szuper a szex

Lehet lepontoznj

2017. dec. 9. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nagyon ápolt és igényes vagyok, és ezt ő is mindig mondja (pl olyan jó illatod van) stb. Ott lent is nagyon rendszeresen ápolom. És igen, ő undorodik magától a gondolattól, hogy az az általa "élő hús"-nak nevezett izé a szájába kerüljön. És én mondtam már neki, hogy nem kérek semmi extrát, nem kell ilyen mélytorok, nem kell szájba, arcra élvezni, semmi ilyen, egyszerűen csak csinálja meg nekem, csak sajna nem. Előző kapcsolata soha nem volt, én vagyok az első barátja, ő nem pasizós lány. Viszont nagyon tehetséges az ágyban is.
2017. dec. 9. 12:24
 6/11 A kérdező kommentje:
Sajna próbáltam az elmúlt másfél évben nagyon sok dologgal...először ugye gumival, és szép lassan eltérünk tőle, nem vált be, próbáltam úgy, hogy kádban vagyok, és még vizes, és úgy esetleg a fürdőbe, vagy, hogy igyon egy kicsi alkoholt, vagy hogy csukott szemmel, és először gumival, majd leveszem, és úgy, és ugye nem látja, de nem nemnés nem. Egyikre se hajlandó, pedig én mindenben azt néztem, hogy neki hogy lehetne a legjobb, de sajna neki így a legjobb, hogy nem csinálja...Nyalni nyalta már meg, de azt is iszonyú nehezen, és a nyelve hegyével.
2017. dec. 9. 12:28
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Az is lehet, hogy valaki korábban erőszakkal kényszerítette és azért nem akarja. Rossz élménye van vele.

Ezt esetleg kérdezd meg tőle.

2017. dec. 9. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Én középkorú nő vagyok. Aktív nemi életet élek. Heti 2, néha 3 alkalom és NEM sz.pok! Miért? Mert szerintem a szám nem arra való. Partnereim: hát régen volt akivel ezért szakítottam,mert éreztem, hogy neki fontos lenne. A mostani párom nem igényli és Ő sem csinálja. Exem csinálta nekem. ( én hagytam el a mostani kapcsolatom miatt.) Azt mondom, ne erőltesd ha magától nem csinálja. Ha neked szükséges keress hasonló beállítottságú lányt.
2017. dec. 9. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
89%

Hát én megértem, az orál az nagyon jó érzés tud lenni.

Az én párom csinálja, de elképzelni is nehéz szexet orál nélkül, vagy pl ha másik kapcsolatom lenne, és a pasi nem csinálná... -Én is csinálom.


persze, nem a szex a legfontosabb, stbstb, de attól még része, és nekem is nagyon hiányozna ha nem lenne, tekintve, hogy hatalmasat lehet élvezni tőle, vice versa.. Nyilván nem hagynám el a páromat, csak azért nem csinálná, de azért az nagyon is jó dolog.

N

2017. dec. 9. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Mit nem értesz azon, hogy taszítja a dolog, és minél inkább erőszakoskodsz vele - mert ez AZ -, annál inkább nem fogja csinálni.


Én is van, amit nem vagyok hajlandó, mert hiába a kedvesem az életem, egyszerűen kizárt.

Ő egyszer megkérdezte, tisztáztuk, kész, ennyi. Nem nyaggat vele.


Exem ellenben állandóan a szpással jött, hidd el, már utáltam vele pettingelni is, mert tudtam, hogy 10/9 orálozzak, stb. Képtelen volt megérteni, hogy nagy a farka és két percc után rhadtul fáj az állkapcsom.

2017. dec. 9. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!