Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tudnátok valamilyen "módszert"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudnátok valamilyen "módszert" ajánlani, amivel kicsit észhez tudom téríteni a vőlegényem?

Figyelt kérdés
Mostanában túlzottan természetesnek veszi, hogy vagyok neki. Úgy gondolja, hogy én már biztos nem fogom elhagyni, ezért néha kicsit sokat enged meg magának velem szemben..
2017. júl. 16. 23:22
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, mit enged meg magának, de beszélnék vele, arról ami zavar.
2017. júl. 16. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mirű beszész?
2017. júl. 17. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Kezébe adod az eljegyzési gyűrűt, oszt helyezze abba a testnyílásába, amelyik a legközelebb esik a sarkához.


(Haladóbbak a házasságkötő teremben is mondhatnak a megfelelő kérdésre egy jó hangos "nem!"-et.)


Ha ez nem téríti észhez, akkor sose vót neki.

2017. júl. 17. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
64%

Van egy csodamódszerem: _>*KOMMUNIKÁCIÓ*<_


Légy őszinte, de nyugodt, empatikus és előzékeny. Kérd ki a véleményét, a nézőpontját. Egyeztessétek, hogy miért látjátok másképp a dolgot. Aztán találjátok ki, hogy mit kell máshogy csinálni.

2017. júl. 17. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2017. júl. 17. 08:39
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen, de az előző kérdésednél is azt mondtuk, beszéljetek. Hiába írod ki minden héten, ha leülni vele luxus.
2017. júl. 17. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
2017. júl. 17. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!