Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hol jöttél össze a pároddal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol jöttél össze a pároddal, és mióta vagytok együtt? Minél több választ szeretnék.

Figyelt kérdés

És azt is írjátok le légyszíves, hogy a megismerkedésetek hogy történt, és azután mennyi idő után jöttetek össze?

Kort és nemet is írjatok.

Amúgy azért kérdem, mert fél éve lett vége 1 hosszú párkapcsolatomnak, és szeretnék megismerkedni egy új fiúval, aki rendes,megbecsül, stb. Válaszokat előre is köszönöm:)


2010. jún. 2. 13:05
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:

Nagyon vicces vagy tényleg. Látszik, mennyire gyerek vagy, inkább menj vissza homokozni vagy valami.

Értelmes válaszokat várok!

2010. jún. 2. 13:18
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Társkeresőn ismerkedtünk, bő 1 hónapig levelezés, msn, telefon. Egy hónap múlva találkoztunk először, aznap össze is jöttünk. 5 hónap múlva hozzá költöztem. 2 és fél éve vagyunk együtt.

31/N

2010. jún. 2. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Egy házibulin, akkor még voltak ilyenek:-))18 éve.Évek múlva összeházasodtunk, és éljük boldog életünket 2 gyermekünkkel.
2010. jún. 2. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
71%

én a neten ismertem meg a barátomat, majdnem 2 hónapnyi msn-ezés és találkozgatás után jöttünk össze és most 2 és fél hónaposak vagyunk.

18/L , 18/F

2010. jún. 2. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
80%

Általános iskolai oszitársak voltunk...most 5 éve vagyunk együtt.

23L

2010. jún. 2. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

A tengerparton! Na jó ez am nem olyan nagy szám mert ott lakok de jól hangzik =)


Am már ismertük egymást egy ideje, aztán eccer sz@rul volt egy családi balhé miatt, vettünk egy üveg bort és lementünk dumálni a partra és akk jöttünk össze =)


Már régóta ismerjük egymást, egy suliba járunk egy faluban lakunk.


17/F fél éve vunk együtt

2010. jún. 2. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
egyetemi gólyatáborban a pottyantós budik mellett 9 hónapja
2010. jún. 2. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
Újság hirdetést adtam fel.Válaszoltak jópáran,pedig nem adatokat adtam meg.Csak azt,hogy kényeztetésre vágyom.A sok levél közül egyetlen egy fogott meg és azért,mert igényes szép levél volt és még helyesen is írt.Két hét se kellett,mert ugye én csak kényeztetést akartam.Hát bejött,olyan gyönyört kaptam amit azóta is folyamatosan.7 éve vagyunk együtt és van gyerekünk is.32/n
2010. jún. 2. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
Discóban nézett ki magának.3 hónapig hajtott mint az őrült de én ez idő alatt 3-szor küldtem el.Nem akartam tőle semmit.Ő nagyon kitartó volt és egy napon azt vettem észre,hogy a gyomrom összeszorul ha meglátom.Megszerettem őt méghozzá nagyon.Azóta is együtt vagyunk.Most már 14 éve.Van egy 4 éves gyönyörű kisfiúnk,összeházasodtunk és elsem tudom képzelni az életet nélküle.Sokszor elgondolkodom,mi lett volna ha feladja miután elküldtem....De szerencsére nem így történt. 30/L
2010. jún. 2. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Az akkori barátomnak volt a heverja, aztán 5-6 hónapos egymás-kerülgetése után én színt vallottam egy csillagfényes éjszakán, egy hegytetőn... Ennek már 11,5 éve.

6 éve vagyunk házasok, két pici gyerekünk van.

28/l

2010. jún. 2. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!