Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hol jöttél össze a pároddal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol jöttél össze a pároddal, és mióta vagytok együtt? Minél több választ szeretnék.

Figyelt kérdés

És azt is írjátok le légyszíves, hogy a megismerkedésetek hogy történt, és azután mennyi idő után jöttetek össze?

Kort és nemet is írjatok.

Amúgy azért kérdem, mert fél éve lett vége 1 hosszú párkapcsolatomnak, és szeretnék megismerkedni egy új fiúval, aki rendes,megbecsül, stb. Válaszokat előre is köszönöm:)


2010. jún. 2. 13:05
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Mi a munkahelyen jöttünk össze. Eleinte emiatt kicsit nehéz volt minden, mivel titokban kellett tartani, de aztán jött egy másik munkalehetőség, így felmondtam és utána össze is költöztünk. egyébként 5 éve vagyunk együtt. én nő 27, párom

33. De például az előző párommal discoba jöttünk össze, közös baráti társaságba keveredett egy régi haverjával, utána 2 évig voltunk együtt, össze is költöztünk. de például nővéremék is buliba jöttek össze, már baba is van. egyik uncsitesómék meg a buszon. sokat jártak egyfelé a busszal, egy idő után szemezgettek, majd a pasi odaült hozzá, elkezdtek beszélgetni és összejöttük. náluk már 2 gyerek van. úgyhogy lehetőség mindenhol van, csak figyelni kell, résen kell lenni. akárhol lehet ismerkedni. strandon, buliba, moziba, színházba, étteremben, sétálgatva, edzőteremben. hidd el, tapasztalat....

2010. jún. 2. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

A páromat egyszer láttam a városban (ahol laktam akkor) és megállapítottam, hogy gyönyörű kék szemei vannak. Utána nem láttam sok ideig, majd a legjobb barátnőmnek osztálytársa lett gimiben. Utána még egyszer láttam, bejelöltem (akkor még volt) hi5-on:) semmi nem történt 2 évig...2 év múlva ennek a srácnak a haverjával jöttem össze, mint utólag kiderült a párom bánatára...aztán rájöttem mekkora állat az a srác, 3 hét múlva lerendeztem és lezártam vele. 3 hónap múlva a párom megkeresett, felvett messengeren...de ekkor még nem akartam semmi komolyat...aztán a volt haverja egyszer letámadott az úton, akkor megvédett tőle...de még ekkor sem gabalyodtunk össze...egyikünk sem mert lépni...aztán elkértem tőle kamuból egy szám akkordját (titanik:))---mekkora égés:)) ő ideadta...másnap összefutottunk, beszélgettünk, sétáltunk...másfél óra üldögélés után megcsókolt:D akkor megbeszéltük, hogy együtt maradunk...a helyzetet nehezítette, hogy akkoriban a legjobb barátnőm is bele volt habarodva:-S ennek már 3 éve és most tervezi az eljegyzést:) az eleje kusza, de most már kialakult, felnőttünk:D



jó keresgélést Neked:)

2010. jún. 2. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Nyolc éve ismerkedtünk meg és egy rövid "affér" után megszakadt a kapcsolatnak nem mondható ismeretségünk, pedig szerelem volt első látásra. Ő külföldre költözött én pedig itthon éltem tovább s boldogan éltük életünket, Nemrég lezártam egy 7 éves kapcsolatot és újra egymásra találtunk a net segítségével. Rövid "újraismerkedés" után onnan folytattuk, ahol annak idején abbahagytuk. Bár még csak 2 hónapja tart és nagy a távolság köztünk, de határtalan (szó szerint) boldogak vagyunk. Hogy mi lesz? Kit érdekel. Most jó és ez a lényeg. Úgy érzem ŐT kerestem mindig is. :-) 36F
2010. jún. 2. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
3hónapja ismertük egymást.1haveri körben forogtunk nekem még akkor más barátom volt.szakitottunk.én 1hétre á elmentem discoba és ott jöttünk össze.már 2éve együtt vagyunk,másfél évee lakunk együtt.jól megvagyunk.
2010. jún. 2. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Szia!Első párommal egyik barátnőmön keresztül ismerkedtem meg kutyasétáltatás közben 6és fél évig voltunk együtt. A másik párommal egy buliban ismerkedtem meg épp ki voltam bukva az előző szakitás miatt vele már másfél éve vagyok együtt és jól megvagyunk :)
2010. jún. 2. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!